Jamo SUB 210 230V Wenge (černý)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Každý člověk je jiný, má jedinečnou osobnost a ta se odráží i ve výběru hudby a filmů. Proto i produkty, které si zakoupíte by měli vyjadřovat vaši osobnost, touhy a představy. Ať už hledáte výrazný doplněk interiéru nebo naopak něco malé, minimalistické, společnost JAMO se o vás postará. Vždy dostanete fenomenální kvalitu reprodukce hudby a zvuků.

Společnost JAMO je dánský výrobce reproduktorů a elektroniky. Od roku 1994 se společnost stala největším výrobcem reproduktorů v Evropě a následně se rozšířily do celého světa. Designéři a odborníci společnosti kladou hlavní důraz na funkčnost, krásu a praktičnost výrobků. Takže výsledkem je produkt, který nabídne nekompromisně dokonalý zvuk a navíc krásně zapadne do interiéru nebo ho dokonce vhodně doplní a zvýrazní.

Model JAMO SUB 210 230V WENGE vyniká hlavně svým kompaktním provedením. Díky tomu se nebudete muset obávat, kam ho uložíte. Designéři mysleli na nedostatek prostoru v dnešních bytech. A proto subwoofer nebude problém umístit iv malých místnostech. Na vybuzení 8palcového basového reproduktoru s vysokým zdvihem model využívá 200 W zesilovač. Subwoofer JAMO SUB 210 230 WENGE je instalován ve skříňce s bassreflexem. Funkce Bassreflex se postará o plné basové tóny. Subwoofer je zajímavý svým designem. Ten charakterizuje dřevěné provedení, v různých odstínech dřeva. Regulátory dělícího kmitočtu a fáze s linkovým i výkonovým vstupem umožňují jednoduše integrovat model do systému předních reproduktorů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 28,3 cm
  • Výška 30,5 cm
  • Hloubka 30,5 cm
  • Celkový výkon 200 W
  • Frekvenční rozsah (Hz) 38-200

Další vlastnosti

Značka: Jamo
? Smart: Ne
Celkový výkon: 200 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 28,3 cm
Výška: 30,5 cm
Hloubka: 30,5 cm
Hmotnost: 7,5 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 38-200

Ostatní

Kód produktu: JAMO SUB 210

Všechny parametry

Recenze Jamo SUB 210 230V Wenge (černý)

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

ngan, 14.6.2019

Kvalita odpoví dá ceně

  • Dobrý zvuk
  • Cena
  • Automatické vypnutí a zapnuté
  • Slabší výkon

Příslušenství k Jamo SUB 210 230V Wenge (černý)