Jamo S801 PM bílé (1 pár)

  • Výprodej −14 %

Reproduktor, regálové, 2 - pásmové, Barva bílá, Aktivní, RMS výkon: 48 W, Maximální výkon: 96 W, Bluetooth, 2 × měnič, Frekvenční rozsah: 76-26000 Hz, Citlivost: 85 dB, Impedance: 8 ohm. 2 999 Kč/kus. Více info


Cena 5 998 Kč

Sleva 14 % z předcházející ceny: 6 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Aktivní Bluetooth reproduktory Jamo S801 PM v bílém provedení nabízejí elegantní moderní design v kombinaci s akustickou technologií Wave Guide pro skvělou dynamickou reprodukci zvuku. 1" hedvábný kopulovitý výškový reproduktor zajistí čistý zvuk v celém prostoru a spolu s 4" basovým reproduktorem vytvářejí vyvážený dynamický zvuk. Bassreflex v zadní části zvyšuje zvukový výkon v oblasti nejnižších tónů. Disponují optickým vstupem a výstupem na subwoofer. Malé rozměry reproduktorů umožňují všestranné možnosti umístění, ať už je to součást domácího kina, nebo jako samostatný 2-kanálový systém pro hudbu v elegantním, moderním obývacím prostoru. Cena za pár reproduktorů.

Malá skříňka - velký zvuk

S 801 PM je speciálně navržen tak, aby poskytoval výjimečný výstup a vyvážený, plný zvuk v jakékoliv aplikaci, navzdory malé postavě.

Moderní design

Série reproduktorů Jamo Studio S 801 byla zcela přepracována tak, aby mohla bez problémů žít v moderním prostředí. Výběr materiálů a povrchových úprav zvýrazňuje čisté, minimalistické linie tohoto evropského designu. Odnímatelná mřížka s magnetickým upevněním pro prvotřídní vzhled a ochranu reproduktorů je potažena tkaným plátnem. Dřevěné akcenty dávají reproduktorem S 801 PM ručně vyrobený a přirozený vzhled.

Více energie

Zvětšete zvuk svých reproduktorů S 801 PM jednoduchým přidáním zesilovače. Jamo nabízí několik skvělých možností, které posouvají váš zážitek z poslechu na další úroveň a dokonce pro využití reproduktorů není nutný ani receiver.

Technické údaje:

  • Frekvenční rozsah: 76 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
  • Citlivost: 85 dB
  • Výkon jmenovitý / špičkový 60 W / 120 W
  • Jmenovitá impedance: 8 ohmů
  • Vysokotónový reproduktor: průměr 25 mm (1 ") Soft Dome Tweeter
  • Středobasový reproduktor: průměr 102 mm (4 ") basový reproduktor Polyfiber
  • Dělící frekvence výhybky: 2 kHz
  • Materiál skříňky: MDF deska
  • Rozměry: 285 mm x 156 mm x 163 mm

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 76-26000 Hz
RMS výkon 48 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo S801 PM bílé (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi