Jamo S 8 ATM černé (1 pár)

Vytvořte si ve vašem pokoji neuvěřitelný filmový zážitek s Dolby Atmos a reproduktorem Jamo S 8 ATM, který produkuje zvukové efekty v horní části prostoru a vytvoří skutečně úžasný, trojrozměrný prostorový zvuk. Elegantní, moderní design je doplněn patentovaným systémem pro připojení zvukového signálu přes kontakty v základně reproduktoru. Je určen pro připojení přes reproduktory Jamo řady S 809, S 807 a S 803. Skříňka je vyrobena z MDF desky a osazena širokopásmovým 4" reproduktorem. Odnímatelná mřížka s magnetickým upevněním pro ochranu reproduktoru je potažena průzvučným plátnem. Cena za pár. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 15 %

Popis produktu

Připojení Jamo S 8 ATM

Elegantní kovové spojovací prvky na vrchní části reproduktorů Jamo S 809, S 807 a S 803 poskytují elegantní, moderní průmyslový vzhled, ale také slouží jako spojovací bod pro nasazený efektový prostorový reproduktor Jamo S 8 ATM Dolby Atmos. Tato patentovaná konstrukce umožňuje umístit všechny kabelové připojení na zadní spodní straně reproduktorů, čímž se vyhnete nevzhlednému reproduktorovému kabelu, který by jinak procházel až k vrchnímu reproduktoru Atmos. Získáte tak kinematografický a zcela ponorujúci zvuk Dolby Atmos při zachování krásné estetiky Jamo Studio 8 Series.

Moderní design

Série reproduktorů Jamo Studio S 8 ATM byla zcela přepracována tak, aby mohla bez dokonale zapadnout v moderním prostředí. Výběr materiálů zdokonaluje čisté, minimalistické detaily tohoto zajímavého evropského designu, zatímco kompaktní návrhy skříněk jsou ideálním řešením pro podmínky bydlení ve městech po celém světě.  Odnímatelná mřížka s magnetickým upevněním pro prvotřídní vzhled a ochranu reproduktorů je potažena průzvučnou plátnem.

Pravý zvuk Dolby Atmos

4 "širokopásmový reproduktor produkuje zvukové efekty v horní části prostoru a vytvoří pro posluchače skutečně úžasný, trojrozměrný prostorový zvuk Dolby Atmos. Jeho impedance je 8 Ohm, jmenovitý a špičkový výkon je 50/100 W.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvenční rozsah (Hz) 108-20000
  • Počet pásem 1
  • RMS výkon 50 W

Další vlastnosti

Značka: Jamo
? Smart: Ne
Impedance: 8 OHM

Konektivita

? Bluetooth: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 18 cm
Výška: 24,2 cm
Hloubka: 19,1 cm

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 108-20000
RMS výkon: 50 W
Max. výkon: 100 W
Citlivosť: 85 db

Reproduktory

Počet pásem: 1
Počet měničů: 1
Druh reproduktoru: všesměrový
Aktivní: Ne
Cena za: pár

Ostatní

Kód produktu: 1064332

Všechny parametry

Recenze Jamo S 8 ATM černé (1 pár)

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Tomáš, 09.2.2021

pro použití je potřeba mít JAMO S 8xx sestavu + AV s podporou Dolby Atmos - následně kvalitní obsah, který opět musí mít podporu zvuku v Dolby Atmos (Netflix, hry na Xbox) Mám připojené pomocí AV k Xbox series X - některé kdy mají podporu Dolby Atmos, to je pak hezký herní zážitek, nicméně čekal bych větší "WOW" efekt

  • kvalita provedení
  • integrované PINy
  • kompatibilita s JAMO S 8xx repro

Příslušenství k Jamo S 8 ATM černé (1 pár)