Jamo C 97 II bílý (1 ks)

  • Sleva

Reproduktor, sloupové, 3 pásmový, Barva bílá, Smart: Ne, Aktivní: Ne, RMS výkon: 180 W, Maximální výkon: 360 W, Bluetooth: Ne, 4 × měnič, Frekvenční rozsah: 32-24000 Hz, Citlivost: 89 dB, Impedance: 6 ohm, Cena za kus. Více info

Barva


Cena 12 995 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 13 995 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Designový 3pásmový sloupový reproduktor Jamo C 97 II v bílém provedení přinese do vaší domácnosti jasný zvuk s čistými detaily. Tóny produkuje na vysoké úrovni, přesvědčivě a bez pochybností. Je vybaven 4 měniči - 2× 6" basový Hybrid Composition Conical Cone (HCCC), 1× 6" středotónový HCCC a 1× 1" hedvábný kupolový výškový reproduktor. Reproduktor disponuje propracovaným designem, vysoce kvalitní povrchovou úpravou, tkanými ochrannými mřížkami a stabilizačními nožičkami. Jeho doporučený výkon činí 180 W až 360 W a frekvenční rozsah je 32 Hz - 24 kHz. Cena je stanovena za 1 ks. Jde o bytové stereo reproduktory, proto je vhodné objednat rovnou 2 ks.

Reproduktor Jamo C 97 II

Sloupový reproduktor Jamo C 97 II poskytuje dokonalou směs prvotřídního akustického výkonu a moderního a luxusního designu.

  • Reprodukce zvuku na vysoké úrovni prostřednictvím kvalitních basových reproduktorů

  • Hlubší basy a méně zkreslení

  • Čistší zvuk v celém prostoru

Realistický zvuk

Použitím basových reproduktorů Hybrid Composition Conical Cone (HCCC) se reproduktor Jamo C 97 II pyšní skutečným 3pásmovým basovým reflexním systémem pro výjimečné detaily a vyváženou dynamickou reprodukci.

Čistší zvuk

1" hedvábný kupolový výškový reproduktor, který je propojený s antireflexním vlnovodem, nabízí čistší zvuk v celém prostoru.

Propracovaný design

Tento model přináší do vašeho života několik klíčových estetických změn, včetně vysoce kvalitních povrchových úprav dřeva a tkaných tvídových mřížek pro bezproblémovou integraci do vašeho prostoru.

Pevnější stabilita

Reproduktor s elegantními chromovými logy, saténovými hliníkovými ozdobnými kroužky a stabilizačními nožičkami nabízí estetickou eleganci a výjimečný akustický výkon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 32-24000 Hz
Počet pásem 3
RMS výkon 180 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo C 97 II bílý (1 ks)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno