Jamo C 912 SUB černý

Elegantní subwoofer Jamo C 912 SUB v černém barevném provedení se stane nedílnou součástí vašeho domácího kina či 2-kanálového systému díky svým výkonným funkcím a znělým hutným basům. Ty produkuje přesvědčivě a bez pochybností prostřednictvím nízkofrekvenčního výkonu kombinovaného s výjimečnou akustikou. Je vybaven jedním 12" basovým reproduktorem (vstřikovací grafitový basový kónus), který vás s lehkostí přesvědčí o své hudební síle, a zesilovačem třídy D schopným dosáhnout špičkový výkon až 400 W. Disponuje duálními vstupy RCA, nastavitelným crossover filtrem, fázovým přepínačem, tkanými tvídovými mřížkami a potěší i kompatibilita s volitelnou bezdrátovou sadou WA-2 (prodává se samostatně). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Subwoofer C 912 SUB

Tento skvělý subwoofer je vybaven 12" basovým reproduktorem a určený je především pro systémy domácího kina a 2-kanálové systémy. Se zesilovačem schopným dosáhnout špičkový výkon až 400 W toto zařízení nabídne skvělý nízkofrekvenční výkon kombinovaný s výjimečnou akustikou a moderním luxusním designem.

  • Výkonné řešení navržené speciálně pro domácí kino a 2-kanálové systémy

  • 12" basový reproduktor

  • Špičkový výkon až 400 W, zesilovač třídy D

  • Bezdrátové připojení (s volitelnou sadou WA-2)

  • Přední otvor pro nízkofrekvenční rozšíření zvuku s flexibilním umístěním

Výjimečné basy

Tento subwoofer se může pochlubit vstřikovacím grafitovým basovým kónusem, který je pozoruhodně tuhý - zajišťuje čistý pístový pohyb pro čisté a pevné basy. Přední otvor má rozšířený design, který poskytuje výjimečné nízkofrekvenční rozšíření, a díky umístění na přední straně můžete zařízení umístit i na stěnu nebo na polici.

Výjimečný výkon a hutné basy

Vytváření robustních basů vyžaduje zesilovač, který v případě potřeby nabídne vysoký výkon - o to se starají zesilovače třídy D, které s přehledem ozvučí jakýkoli film či koncert. Duální vstupy RCA umožňují připojení k AVR nebo k integrovaným zesilovačům. Systém je také kompatibilní s bezdrátovou sadou WA-2 (prodává se samostatně), která umožňuje snadnou instalaci bez kabelů (obsahuje vestavěný bezdrátový přijímač, který umožňuje přenos zvukového signálu ze zdroje a přijímání z vysílače WA-2; přenos probíhá na 2.4 GHz frekvenci). Plynule nastavitelný crossover filtr a fázový přepínač umožňují jemné doladění subwooferu na míru vaší místnosti.

Moderní klasika

Tento subwoofer dokonale spojuje prvotřídní nízkofrekvenční výkon s moderním a luxusním designem. Vysoce kvalitní povrchová úprava a tkané tvídové mřížky z něj dělají estetický a elegantní prvek, který zároveň poskytne hutný a bouřlivý výkon.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 35,6 cm
  • Výška 45,5 cm
  • Hloubka 48 cm
  • Frekvenční rozsah (Hz) 29-125000

Další vlastnosti

Značka: Jamo

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 35,6 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 48 cm
Hmotnost: 18,9 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 29-125000

Reproduktory

Aktivní: Ano

Ostatní

Kód produktu: 1068189

Všechny parametry

Recenze Jamo C 912 SUB černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jamo C 912 SUB černý