Jamo C 910 SUB bílý


Subwoofer, Typ subwooferu: aktivní, Barva bílá, Smart: Ne, Celkový výkon: 300 W, Frekvenční rozsah: 32-125000 Hz. Více info

Barva


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 85 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Elegantní subwoofer Jamo C 910 SUB v bílém provedení se stane nedílnou součástí vašeho domácího kina či 2kanálového systému, díky svým výkonným funkcím a znělým hutným basům. Ty produkuje přesvědčivě a bez pochybností prostřednictvím nízkofrekvenčního výkonu kombinovaného s výjimečnou akustikou. Je vybaven jedním 10" basovým reproduktorem (vstřikovací grafitový basový kónus), který vás s lehkostí přesvědčí o své hudební síle, a zesilovačem třídy D schopným dosáhnout špičkového výkonu až 300 W. Disponuje duálními vstupy RCA, nastavitelným crossover filtrem, fázovým přepínačem, tkanými tvídovými mřížkami a potěší i kompatibilita s volitelnou bezdrátovou sadou WA-2 (prodává se samostatně).

Subwoofer C 910 SUB

Tento skvělý subwoofer je vybaven 10" basovým reproduktorem a určený je především pro systémy domácího kina a 2kanálové systémy. Se zesilovačem schopným dosáhnout špičkového výkoni až 300 W toto zařízení nabídne skvělý nízkofrekvenční výkon kombinovaný s výjimečnou akustikou a moderním luxusním designem.

  • Výkonné řešení navržené speciálně pro domácí kino a 2kanálové systémy

  • 10" basový reproduktor

  • Špičkový výkon až 300 W, zesilovač třídy D

  • Bezdrátové připojení (s volitelnou sadou WA-2)

  • Přední otvor pro nízkofrekvenční rozšíření zvuku s flexibilním umístěním

Výjimečné basy

Tento subwoofer se může pochlubit vstřikovacím grafitovým basovým kónusem, který je pozoruhodně tuhý - zajišťuje čistý pístový pohyb pro čisté a pevné basy. Přední otvor má rozšířený design, který poskytuje výjimečné nízkofrekvenční rozšíření a díky umístění na přední straně můžete zařízení umístit i na stěnu nebo na polici.

Výjimečný výkon a hutné basy

Vytváření robustních basů vyžaduje zesilovač, který v případě potřeby nabídne vysoký výkon - o to se starají zesilovače třídy D, které s přehledem ozvučí jakýkoli film či koncert. Duální vstupy RCA umožňují připojení k AVR nebo k integrovaným zesilovačům. Systém je také kompatibilní s bezdrátovou sadou WA-2 (prodává se samostatně), která umožňuje snadnou instalaci bez kabelů (obsahuje vestavěný bezdrátový přijímač, který umožňuje přenos zvukového signálu ze zdroje a přijímání z vysílače WA-2; přenos probíhá na 2,4GHz frekvenci). Plynule nastavitelný crossover filtr a fázový přepínač umožňují jemné doladění subwooferu na míru vaší místnosti.

Moderní klasika

Tento subwoofer dokonale spojuje prvotřídní nízkofrekvenční výkon s moderním a luxusním designem. Vysoce kvalitní povrchová úprava a tkané tvídové mřížky z něj dělají estetický a elegantní prvek, který zároveň poskytne hutný a bouřlivý výkon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 31.8 cm
Výška 40 cm
Hloubka 40.8 cm
Celkový výkon 300 W
Typ subwooferu aktivní
Frekvenční rozsah (Hz) 32-125000 Hz

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo C 910 SUB bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno