Jamo C 91 II bílé (1 pár)

  • Sleva 18 %

Reproduktor, regálové, 2 - pásmové, Barva bílá, RMS výkon: 100 W, Maximální výkon: 150 W, 2 × měnič, Frekvenční rozsah: 65-24000 Hz, Citlivost: 86 dB, Impedance: 6 ohm. 4 495 Kč/kus. Více info

Barva


Cena 8 990 Kč

Sleva 18 % z předcházející ceny: 10 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Designový 2pásmový regálový reproduktor Jamo C 91 II v bílém provedení přinese do vaší domácnosti jasný zvuk s čistými detaily. Tóny produkuje na vysoké úrovni, přesvědčivě a bez pochybností. Je vybaven 2 měniči - 1× 4" nízkofrekvenční Hybrid Composition Conical Cone kužel (HCCC) a 1× 1" hedvábný kupolový výškový. Disponuje propracovaným designem, vysoce kvalitní povrchovou úpravou, tkanými ochrannými mřížkami, chromovými logy či hliníkovými ozdobnými kroužky. Jeho doporučený výkon činí 100-150 W a frekvenční rozsah je 65 Hz - 24 kHz. Cena je stanovena za 1 pár reproduktorů.

Repreduktory Jamo C 91 II

Regálové reproduktory Jamo C 91 II poskytují špičkový akustický výkon a moderní a luxusní design, který snadno zapadne do každého interiéru.

  • Reprodukce zvuku na vysoké úrovni prostřednictvím vysoce kvalitního wooferu

  • Hlubší basy a méně zkreslení

  • Čistší zvuk v celém prostoru

Malý, ale mocný

Díky basovému reproduktoru Hybrid Composition Conical Cone (HCCC) je tento reproduktor vybaven kompaktním obousměrným basovým reflexním systémem, který je navržen pro výjimečné detaily a vyváženou dynamickou reprodukci.

Čistší zvuk

1" hedvábný kupolový výškový reproduktor, který je propojený s antireflexním vlnovodem, nabízí čistší zvuk v celém prostoru.

Propracovaný design

Tyto reproduktory přinášejí kvalitní estetické provedení s vynikající povrchovou úpravou a plnohodnotnými tkanými ochrannými mřížkami. Disponují chromovými logy a hliníkovými ozdobnými kroužky pro bezproblémovou integraci do vašeho prostoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 65-24000 Hz
RMS výkon 100 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo C 91 II bílé (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi