Jamo C 9 Sur II černé 1 pár

Reproduktor, všesměrový, 3 - pásmové, Barva černá, RMS výkon: 120 W, Maximální výkon: 240 W, 3 × měnič, Frekvenční rozsah: 80-24000 Hz, Citlivost: 87 dB, Impedance: 6 ohm. Více info

Popis produktu

Prostorové reproduktory Jamo C 9 Sur II v černém provedení s elegantními minimalistickými liniemi snadno zapadnou do vašeho interiéru. Vašemu domácímu kinu poskytnou prvotřídní zážitek z prostorového zvuku, o který se postará technologie Midrange Phase Diffusion. Vysoce kvalitní wooferový systém přinese do vašeho obývacího pokoje reprodukci zvuku na úrovni koncertu s hlubšími basy a menším zkreslením. Reproduktory disponují propracovaným designem, vysoce kvalitní povrchovou úpravou, tkanými ochrannými mřížkami a saténovými hliníkovými ozdobnými kroužky. Jejich doporučený výkon činí 120-240 W a frekvenční rozsah 80 Hz - 24 kHz.

Výjimečné detaily

Model Jamo C 9 Sur II je 3pásmový surround reproduktor, který je navržen pro výjimečné detaily a vyváženou dynamickou reprodukci prostorových efektů.

Silný zvuk

Patentovaná technologie Midrange Phase Diffusion zaručuje, že prostorové efekty dokonale zapadnou do zbytku zvukového systému domácího kina.

Propracovaný design

Prostorové reproduktory Jamo C 9 Sur Series II přinášejí s sebou několik klíčových estetických změn, včetně kvalitních povrchových úprav dřeva, tkaných tvídových mřížek, uhlazenějších chromových log, saténových hliníkových ozdobných kroužků a středových zátek pro bezproblémovou integraci do vašeho prostoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 80-24000 Hz
RMS výkon 120 W
Typ reproduktoru 3 - pásmové

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo C 9 Sur II černé 1 pár

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi