Jamo C 9 Cen II bílý

  • Sleva

Reproduktor, center, 2 pásmový, Barva bílá, Smart: Ne, Aktivní: Ne, RMS výkon: 140 W, Maximální výkon: 280 W, Bluetooth: Ne, 3 × měnič, Frekvenční rozsah: 55-24000 Hz, Citlivost: 88 dB, Impedance: 6 ohm, Cena za kus. Více info

Barva


Cena 7 990 Kč

Sleva 9 % z předcházející ceny: 8 790 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Středový reproduktor Jamo C 9 Cen II v bílém provedení je navržen tak, aby se vešel do prostoru a zároveň vám nabídl vynikající zvukový zážitek ze sledování filmů nebo poslechu hudby. Kvalitní basové reproduktory Hybrid Composition Conical Cone (HCCC) se postarají o reprodukci zvuku na vysoké úrovni s hlubšími basy a menším zkreslením. Reproduktor disponuje propracovaným designem, vysoce kvalitní povrchovou úpravou, tkanými ochrannými mřížkami a stabilizačními nožičkami. Jeho doporučený výkon činí 140-280 W a frekvenční rozsah je 55 Hz - 24 kHz.

Výjimečné detaily

Reproduktor využívá basové reproduktory Hybrid Composition Conical Cone (HCCC) s 2pásmovým basovým reflexním středovým kanálem, který s sebou přináší výjimečné detaily a vyváženou dynamickou reprodukci dialogu.

Čistší zvuk

Hedvábný kupolový 1" výškový reproduktor, který je propojen s antireflexním vlnovodem, nabízí čistší zvuk v celém prostoru.

Propracovaný design

Tento model přináší do vašeho života několik klíčových estetických změn, včetně vysoce kvalitních povrchových úprav dřeva a tkaných tvídových mřížek pro bezproblémovou integraci do vašeho prostoru.

Pevnější stabilita

Reproduktor s elegantními chromovými logy, saténovými hliníkovými ozdobnými kroužky a stabilizačními nožičkami nabízí estetickou eleganci a výjimečný akustický výkon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 55-24000 Hz
Počet pásem 2
RMS výkon 140 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo C 9 Cen II bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno