Jam Rhythm HX-W9901 černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

2.1 stereofonní zvuk, ideální pro menší místnosti

Reproduktor Jam SYMPHONY HX-W14901 má výjimečný stereo zvuk s rozsahem 60 Hz - 18 kHz. Je vhodný pro menší místnosti a možná si zvolit, zda budete reproduktor poslouchat na výšku nebo na šířku. Obsahuje 3 reproduktory, které pohánějí samostatné digitální zesilovače s výkonem 8 W + 2x2,5 W. O hutné basy se postará subwoofer. Zvuk - hlasitost, korekci basů a výšek můžete nastavit z aplikace v připojeném zařízení.

Propojení reproduktorů

Pomocí Wifi můžete propojit až 8 reproduktorů Jam RHYTHM a Jam SYMPHONY k sobě a vytvářet tak skupiny reproduktorů, které budou hrát buď ve všech místnostech bydlení totéž, nebo v každé místnosti něco jiného, ​​než právě budete chtít. Není třeba žádné zapojení kabelů a jejich instalace v domě.

Oblíbená hudba na dotek

Ovládejte všechny své reproduktory pomocí aplikace Jam WiFi pro Android a iOS z telefonu. Spolupracuje se společnostmi TuneIn, Spotify, Rhapsody, iHeartRadio a dalšími. Reproduktor disponuje i technologií AirPlay. Bez dodatečného softwaru v telefonu mohou veškerou hudbu posílat přímo přes AirPlay protokol. Reproduktor je kompatibilní navíc také s populární streamovací službou Spotify v případě, že ji máte v režimu Premium. Můžete si přímo navolit přímo playlist, který se má přehrávat a pak vypnout telefon či počítač. Reproduktor si už sám přímo streamuje z internetu navolenou hudbu.

Zabudovaný Interkom

Pro ty, co mají větší rodinný dům, je v aplikaci integrovaný tzv. Interkom. Pokud máte další stejné reproduktory na patře v pokojích a potřebujete osobu v ní oslovit nebo zavolat k obědu, pomocí telefonu řeknete max. 30 sekundový odkaz a okamžitě jej odešlete do daného reproduktoru v domácnosti.

Jednoduše přístupná hudba

V horní části reproduktoru jsou umístěny pogumované tlačítka Play / Pause, +/-. Tlačítka +/- ovládají hlasitost. Při delším zatlačení +/- můžete ovládat přeskakování skladeb vpřed a vzad. Reproduktor obsahuje klasický 3,5 mm jack konektor v případě, že nechcete zvuk streamovat bezdrátově nebo zdrojové zařízení nedisponuje žádnou bezdrátovou technologií Wifi.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Jam

Další vlastnosti

Značka: Jam
? Smart: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Rádio

FM rádio: Ne

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa

Ostatní

Kód produktu: HX-W09901BK

Všechny parametry

Recenze Jam Rhythm HX-W9901 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jam Rhythm HX-W9901 černý