Jacobs Espresso Intenso 10 10ks/Nespresso


  Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Nespresso,


  Cena 74 Kč

  0,74 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


  Popis produktu

  Vychutnejte si intenzivní espresso Intenso s bohatou a jemnou pěnou. Espresso je oblíbené pro svou jemnost a intenzitu. Jacobs Espresso uchovává jedinečnost kávy v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Chuť: Silná-pikantní-intenzivní. Intenzita: 10/14. Balení: 52 g, 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®.

  Počátky značky Jacobs

  V roce 1895 si 26letý syn farmáře Johann Jacobs otevřel v německých Brémách lahůdkářský obchod, mimo jiné s kávou, čajem a čokoládou. Není třeba zdůrazňovat, že byl úspěšný. O několik let později byl Johann Jacobs průmyslovým podnikatelem a prvním z maloobchodních prodejců kávy, který si ve svých budovách pražil vlastní kávová zrna. Jedině tak mohl svým zákazníkům zaručit stálou kvalitu kávy, která byla připravena k okamžitému použití.

  Z Brém do světa

  V roce 1906 si Johann Jacobs otevřel pražírnu a v roce 1913 poprvé zaregistroval značku Jacobs. Ve 20. letech začal nabízet svou kávu zásilkovým prodejem. Káva Jacobs získala takovou oblibu, že v 60. letech Johannův syn Walther již provozoval rozvoz kávy s 1 000 vozů a pravidelně dodával čerstvě praženou kávu 60 000 maloobchodním prodejcům po celém Německu. Značka Jacobs se od 70. let začala šířit po celém světě a po několika fúzích v 80. a 90. letech se stala součástí skupiny Kraft.

  V roce 1966 společnost zahájila prodej řady různých druhů kávy Jacobs, včetně své vlajkové kávy Jacobs Krönung. Výraz Krönung doslova znamená korunovace, a toto spojení s představou královské exkluzivity a luxusu zdůrazňuje význam této kávy, jako kávy značky Jacobs té nejvyšší kvality.

  Kávu Jacobs si můžete vychutnat v zrnkové, mleté i instantní kávě. Od roku 2018 nově i v hliníkových espresso kapslích.

  UTZ

  Všechny směsi kávových kapslí Jacobs jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100 % certifikovány podle UTZ. Značka Jacobs spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochranu životního prostředí.

   

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Typ nápoje káva
  Kapslový systém Nespresso

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Jacobs Espresso Intenso 10 10ks/Nespresso

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno