Jabra Talk 45 Bluetooth handsfree, stříbrná

Jabra Talk 45 ve stříbrném provedení zaujme svým moderním designem a také ergonomickým provedením. Handsfree je vybavené technologií HD voice, která ve spolupráci s dvojicí mikrofonů zajistí perfektní zvuk jak pro vás, tak i pro volanou stranu. Jasné a čisté telefonování si tak užijete i v hlučnějším prostředí. Přes handsfree můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu a třeba příkazy z navigace. Široké možnosti a další funkce lze nastavit prostřednictvím aplikace Jabra Assist. Integrovaná baterie poskytne dostatek energie pro až 6 hodin aktivního využívání. V pohotovostním režimu dosahuje výdrž 8 dnů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalitní zvuk a potlačení šumu

Jabra Talk 45 je vybaveno dvojicí mikrofonů, který zajistí velmi kvalitní potlačení šumu. Telefonování tak bude vždy čisté a jasné ve vysoké kvalitě. Prvotřídní zvuk si užije i ten komu voláte. Funkce HD voice zajišťuje širokopásmové spojení hovorů, takže bude zvuk opravdu krásný a čistý. Zařízení je možné pomocí Bluetooth spárovat najednou až s 2 zařízeními. V paměti lze uchovat až 8 zařízení

Komfortní nošení

Při vývoji tohoto handsfree bylo myšleno i na pohodlí uživatele při nošení. V balení se nacházejí ergonomické špunty a ušní nástavce, které jsou vyrobené z měkkého a zároveň příjemného materiálu, který zajistí pohodlné nošení během celého dne. Hmotnost zařízení se zastavila na 7,2 gramech, takže vás nebude nijak omezovat například při práci.

Dlouhá výdrž baterie

Jabra Talk 45 je vybavené baterií, která poskytne dostatek energie až na 6 hodin telefonování. Handsfree tak s vámi zvládne držet krok i během velmi náročného pracovního dne. Výdrž v pohotovostním režimu dosahuje až 8 dní. Nabíjení trvá okolo 2 hodin.

Jabra Assist

Je aplikace určena pro handsfree Jabra, ve které si lze přizpůsobit zvuk podle svých představ, dále lze prostřednictvím aplikace zjistit poslední známou polohu použití vašeho handsfree Jabra, nechybí ani grafický ukazatel baterie s upozorněním na slabou baterii. Další skvělou funkcí je možnost nechat si přečíst příchozí SMS zprávy a poté na ně odpovědět hlasem pomocí Google Now. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port Ano
  • Výdrž baterie 6 hod.
  • Bezdrátové Ano
  • Typ handsfree sluchátka

Další vlastnosti

Značka: Jabra

Konektivita

USB port: Ano
Bezdrátové: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 24,2 mm
Výška: 57,4 mm
Hmotnost: 7,2 g
Hloubka: 15,4 mm

Obsah balení

Obsah balení: Sluchátko, kabel, záušník, gel. Nástavec, návod

Baterie

Výdrž baterie: 6 hod.
Zabudovaná baterie: Ano

Další parametry

Typ handsfree: sluchátka

Ostatní

Kód produktu: 100-99800900-60

Všechny parametry

Recenze Jabra Talk 45 Bluetooth handsfree, stříbrná

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jabra Talk 45 Bluetooth handsfree, stříbrná