Jabra Speak 710

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Prvotřídní zvuk pro komunikaci a hudbu

Všestranný komunikátor nabízí vysokou kvalitu konferenčních hovorů. Design reproduktoru dovoluje distribuovat zvuk přímo úměrně po celé místnosti. Mikrofon přijímá zvuk z 360° úhlu. Tuto vlastnost využijete, pokud bude do mikrofonu mluvit více osob z různých stran.

Využití

Mikrofon komunikátoru Jabra Speak 710 je vhodný pro místnost až se 6 osobami. Ideálně se hodí do zasedacích místností nebo do hotelových pokojů. Pokud ho právě nepoužíváte k práci, můžete na něm jednoduše přehrávat hudbu a tak poslouží i jako běžný reproduktor. Pokud by Vám výkon jednoho komunikátoru nestačil, můžete jej spárovat s dalším a tím pokrýt mnohem větší prostor.

Konektivita

Komunikátor Jabra Speak 710 poskytuje snadné připojení k notebooku, telefonu nebo tabletu skrze USB nebo Bluetooth. Kabel i Bluetooth přijímač stačí jen zapojit do zařízení, žádné dodatečné ovladače není třeba instalovat. Intuitivní ovládací rozhraní zařízení usnadňují LED indikátory.

Mobilita

Díky malé váze komunikátoru Jabra Speak 710 si jej můžete vzít s sebou kamkoliv. Váží pouhých 298 gramů. Ochranné cestovní pouzdro se postará, aby se mu nic nestalo během přepravy. 15 hodinová výdrž baterie Vám dává více než dostatek času užít si funkce komunikátoru naplno. Na jedno nabití baterie můžete neustále volat až 15 hodin.

Kompatibilita

Komunikátor Jabra Speak 710 podporuje množství platforem, které používají hlasové služby online volání. To jsou například Skype for Business, GoToMeeting, Cisco WebEx, Google Hangouts a mnoho dalších. Připojit k němu můžete i programy jako MS Cortana, Siri a Google Now.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon
    Celkový výkon 10 W
  • Bezdrátové
    Bezdrátové Ano

Další vlastnosti

Značka: Jabra
Celkový výkon: 10 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost reproduktoru: 0,3 Kg

Zvuk

Citlivost: 70 db

Konektivita

Bezdrátové: Ano
Vstupy a připojení: USB-A

Materiál

Povrch: lesklý

Ostatní

Kód produktu: 7710-509

Všechny parametry

Recenze Jabra Speak 710

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jabra Speak 710