Jabra Speak 410

Nákupem získáte 30,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Přenosný hlasový komunikátor Jabra Speak 410 poskytuje kvalitní zvuk a nejvíce poslouží ke konferenčním hovorům či poslechu hudby. Design komunikátoru podporuje rovnoměrné šíření zvuku do všech stran. Mikrofon zachycuje audio z jakéhokoliv úhlu. Technologie DSP (Digitální zpracování signálu) dodává zvuk bez ozvěny nebo zkreslení, a to i při maximální hlasitosti. O konektivitu se postará kabelové připojení USB. Stačí ho jen zapojit do zařízení, není třeba instalovat žádný software. Díky kompaktní velikosti a malé hmotnosti nabízí skvělou mobilitu. Podporuje platformy hlasových služeb jako například Skype for Business, Avaya, Cisco a další. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalitní zvuk pro komunikaci a hudbu

Všestranný komunikátor nabízí vysokou kvalitu konferenčních hovorů. Design reproduktoru dovoluje distribuovat zvuk přímo úměrně po celé místnosti. Mikrofon přijímá zvuk z 360° úhlu. Tuto vlastnost využijete, pokud bude do mikrofonu mluvit více osob z různých stran.

Využití

Mikrofon komunikátoru Jabra Speak 410 je vhodný pro místnost až se 4 osobami. Ideálně se hodí do zasedacích místností nebo do hotelových pokojů. Obsahuje certifikovanou podporu pro Skype for Business. Pokud ho právě nepoužíváte k práci, můžete na něm jednoduše přehrávat hudbu, takže poslouží i jako běžný reproduktor.

Konektivita

Komunikátor Jabra Speak 410 poskytuje snadné připojení k notebooku, telefonu nebo tabletu skrze USB. Kabel stačí jen zapojit do zařízení, žádné dodatečné ovladače není třeba instalovat. Intuitivní ovládání zařízení usnadňují LED indikátory.

Mobilita

Díky malé váze komunikátoru Jabra Speak 410 si jej můžete vzít s sebou kamkoliv. Váží jen 298 gramů. Ochranné cestovní pouzdro vyrobené z neoprenu se postará o ochranu během přepravy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bezdrátové
    Bezdrátové Ne

Další vlastnosti

Značka: Jabra

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka reproduktoru: 120 mm
Výška reproduktoru: 33 mm
Hmotnost reproduktoru: 0,18 Kg

Konektivita

Bezdrátové: Ne
Vstupy a připojení: USB-A

Ostatní

Kód produktu: 100-43000000-40

Všechny parametry

Recenze Jabra Speak 410

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jabra Speak 410