Jabra Elite 4 béžová


Bezdrátové sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 7 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 28 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Aktivní tlumení hluku, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 2 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 26 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 4 v béžovém provedení jsou vybavena čtyřmi mikrofony, certifikací IP55, aktivním potlačením hluku, režimem HearThrough, technologií Bluetooth 5.2 a výdrží baterie až 5,5 hodiny (28 hodin s nabíjecím pouzdrem).

Vynikající komfort a zvuk

Jabra Elite 4 jsou vybavena 6mm měniči a technologií Bluetooth 5.2 s podporou kodeků SBC a aptX pro dosažení výjimečné kvality zvuku. Dáváte přednost stabilitě připojení a nízké odezvě? Pak je pro vás kodek SBC ideální volbou. Pokud však dáváte přednost lepší kvalitě zvuku, můžete sáhnout po kodeku aptX, pokud jej váš chytrý telefon podporuje. Tato sluchátka jsou navíc nenápadná, bezpečně drží v uchu a poskytují vynikající celodenní pohodlí.

Aktivní potlačení hluku a režim HearThrough

Díky funkci aktivního potlačení hluku (ANC) vás už nebude rušit klimatizace ani rušná ulice, takže můžete pokračovat tam, kde jste skončili. V případě, že chcete poslouchat hudbu, ale přesto chcete slyšet své okolí, zapnutím funkce HearThrough uslyšíte, co se děje kolem vás. Může se to hodit například při práci v kanceláři.

Čtyři mikrofony pro jasnou komunikaci 

Sluchátka mají zabudované 4 mikrofony, které zajišťují, že vás druhá strana slyší jasně a zřetelně. Nezáleží na tom, zda jste doma, v restauraci nebo na ulici.

7hodinová výdrž

Vychutnejte si dlouhé hodiny poslechu hudby nebo telefonování díky mimořádné výdrži baterie - až 7 hodin na jedno nabití. Se zapnutou funkcí ANC až po dobu 5,5 hodiny. S nabíjecím pouzdrem se tato doba prodlouží na 28 hodin (22 hodin se zapnutým ANC). K jeho nabíjení slouží USB-C port.

Odolnost podle krytí IP55

Při navrhování těchto sluchátek se myslelo také na jejich odolnost. Konstrukce sluchátek je odolná proti dešti podle stupně krytí IP55, takže se nemusíte bát o jejich bezpečnost, ani když začne pršet.

Snadné přepínání mezi připojenými zařízeními

Připojte sluchátka až ke dvěma zařízením pomocí funkce Bluetooth Multipoint a přepínejte mezi nimi podle potřeby. Poslouchejte hudbu, a pokud vám někdo zavolá, sluchátka se přepnou na příchozí hovor.

Připojení během několika sekund

Spárování sluchátek Jabra Elite 4 je opravdu snadné, a díky podpoře funkcí Google Fast Pair a Microsoft Swift Pair nezabere více než několik sekund. Pro ty, kteří jsou zvyklí používat handsfree, je tu možnost používat sluchátko v mono režimu, takže druhé můžete nechat v nabíjecím pouzdře.

* Fast Pair je kompatibilní se systémem Android 6.0 nebo vyšším a Swift Pair je kompatibilní se systémem Windows 10 nebo vyšším.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 7 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jabra Elite 4 béžová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi