Jabra Elite 3 fialová


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 7 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 21 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 3 v moderním fialovém designu jsou vybavena 6mm reproduktory, které lze vyladit pomocí aplikace Jabra Sound+. Jsou vybavena baterií s výdrží 28 hodin a 4 mikrofony pro čisté hovory. K dispozici je také izolace okolního hluku nebo technologie HearThrough pro náhlavní soupravu. Co nepochybně oceníte, je zvýšená odolnost podle certifikace IP55.

Certifikace IP55 a výdrž baterie až 28 hodin s pouzdrem

Bezdrátová sluchátka do uší Jabra Elite 3 v kompaktním fialovém provedení jsou vybavena nabíjecím pouzdrem, které lze použít i jako úložný box. Nabíjení pouzdra probíhá prostřednictvím přiloženého kabelu s konektorem USB-C. Samotná výdrž baterie sluchátek je 7 hodin. V kombinaci s dobíjecím pouzdrem se výdrž baterie prodlouží na 28 hodin. Samozřejmostí je zvýšená odolnost podle certifikace IP55.

Široká škála užitečných funkcí

O spárování s telefonem se postará bezdrátové připojení Bluetooth dosahem 10 metrů. K dispozici jsou 4 integrované mikrofony pro křišťálově čisté hovory. Párování se zařízeními vybavenými systémem Android usnadňuje technologie Google Fast Pair. Sluchátka lze ovládat také pomocí hlasového asistenta Alexa. Co nepochybně oceníte, je izolace okolního hluku nebo režim Mono, kdy lze jedno sluchátko používat samostatně. Pokročilá technologie HearThrough umožňuje poslouchat okolí, aniž byste museli vyndávat sluchátka z uší. Tuto funkci aktivujete stisknutím tlačítka na sluchátku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 7 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jabra Elite 3 fialová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi