It Takes Two hra pro Xbox One/Series X

  • Akce

Platforma: Xbox One, Typ hry: Adventury, Věkové omezení: 16+


Cena 519 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5,19 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

V dobrodružné plošinovce It Takes Two se vydáte na nejbláznivější cestu vašeho života. Hra je vytvořena výhradně pro kooperativní hraní. Hrát budete za rozhádanou manželskou dvojici coby a May. Ve fantastickém světě na ně čeká množství nepředvídatelných situací, které zvládnou jen tak, že začnou spolupracovat a pokusí se zachránit zničený vztah. Hra je určena pro herní konzoli Xbox Series X nebo Xbox One a má anglickou lokalizaci.

Univerzální příběh o vztazích

Ponořte se do dojemného a upřímného příběhu o výzvách společného soužití a pomozte Codymu a May naučit se překonávat vzájemné rozdíly.

Nepředvídatelná hratelnost

Ve hře It Takes Two nikdy nevíte co vás čeká. Tešiť se můžete na výzvy měnící podobu zavedených herních žánrů, nové schopnosti postav v každé úrovni a metaforické sloučení hratelnosti.

Dokonalá spolupráce

Pozvěte přítele, aby si se k vám připojil zdarma prostřednictvím služby Friend's Pass **, a zažijte vzrušující dobrodružství vytvořené čistě pro kooperaci. Vyberte si, zda chcete hrát u vás doma, nebo online na rozdělené obrazovce. Čelte neustále se měnícím výzvám, ve kterých je spolupráce jedinou cestou vpřed.

** Friend's Pass vyžaduje instalaci Friend's Pass (bezplatné zkušební verze nebo demo verze na Xbox/PlayStation) a jednoho online přítele, který vlastní hru na stejné platformě nebo platformě nové generace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Adventury
Věkové omezení 16+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí It Takes Two hra pro Xbox One/Series X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno