It Takes Two hra pro PS4

Zobrazit

  • Akce

Médium: DVD, Platforma: PS4, Typ hry: Adventury, Lokalizace: anglická


Cena 519 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5,19 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

V dobrodružné plošinovce It Takes Two se vydáte na nejbláznivější cestu vašeho života. Hra je vytvořena výhradně pro kooperativní hraní. Hrát budete za rozhádanou manželskou dvojici Codyho a May. Ve fantastickém světě na ně čeká množství nepředvídatelných situací, které zvládnou jen tak, že začnou spolupracovat a pokusí se zachránit zničený vztah. Hra je určena pro herní konzoli PlayStation 4 a má anglickou lokalizaci.

Univerzální příběh o vztazích

Ponořte se do dojemného a upřímného příběhu o výzvách společného soužití a pomozte Codymu a May naučit se překonávat vzájemné rozdíly.

Nepředvídatelná hratelnost

Ve hře It Takes Two nikdy nevíte co vás čeká. Tešiť se můžete na výzvy měnící podobu zavedených herních žánrů, nové schopnosti postav v každé úrovni a metaforické sloučení hratelnosti.

Dokonalá spolupráce

Pozvěte přítele, aby si se k vám připojil zdarma prostřednictvím služby Friend's Pass **, a zažijte vzrušující dobrodružství vytvořené čistě pro kooperaci. Vyberte si, zda chcete hrát u vás doma, nebo online na rozdělené obrazovce. Čelte neustále se měnícím výzvám, ve kterých je spolupráce jedinou cestou vpřed.

** Friend's Pass vyžaduje instalaci Friend's Pass (bezplatné zkušební verze nebo demo verze na Xbox/PlayStation) a jednoho online přítele, který vlastní hru na stejné platformě nebo platformě nové generace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PS4
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze It Takes Two hra pro PS4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Simona

23. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoFRANTIŠEK

10. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno