iRobot Roomba 976

iRobot Roomba 976 vysaje celou plochu domácnosti díky systému navigace iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací. Dokáže vysávat až 75 minut a pokud je to nutné, automaticky se dobije a pokračuje. 5krát výkonnější AeroForce systém důkladně vysaje prach, špínu, vlasy ale i zvířecí chlupy. Aplikace iRobot HOME umožňuje spustit, naplánovat, nebo upravit vlastnosti vysávání. Reporty Clean Map zobrazí mapu vysátí prostoru. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 29 %

Popis produktu

Praktický pomocník do každé domácnosti

Robotický vysavač iRobot Roomba 976 je vybaven inteligentním systémem navigace iAdapt 2.0. Spolu s vizuální lokalizací a kamerou, zajistí aby se vysavač sám orientoval po celé ploše v domácnosti a uměl si zapamatovat svoji polohu. Roomba poskytne až 75 minut provozu a pokud je třeba, automaticky se dobije, aby mohla pokračovat ve vysávání.

Vysává všechny typy povrchů s 5x výkonnějším motorem

Vnitřek robotického vysavače Roomba 976 v sobě ukrývá 5x výkonnější motor (v porovnání se systémem AeroVac v Roombě série 600 a 700), který vysaje všechnu špínu z jakýchkoliv povrchů. Tří-stupňový systém čištění AeroForce s Gen 2 motorem je bezúdržbový a důkladně vysává nejen podlahy, ale i koberce. Automaticky přizpůsobí zdvih čistící hlavy pro zajištění optimálního výkonu a plynule přechází mezi pevnými podlahami, menšími rohožemi, dlažbou, koberci a jinými typy podlah.

Senzor Dirt Detect

Disponuje senzorem Dirt Detect, který upozorní Roombu na větší množství znečištění. Díky tomu tak stráví vysavač více času čištěním na těch místech, která jsou více znečištěné, dokud nejsou zcela čisté. Navíc je ideální k vysávání zvířecích chlupů. Rotující kartáče odolné vůči namotávání vlasů sbírají dlouhé a krátké chlupy, a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Výkonné vysávání spolupracuje s vysoce účinným filtrem, který zachytí až 99% psích a kočičích alergenů.

Aplikace iRobot Home

Spuštění vysávání na Roombě 976 je velmi jednoduché, stačí na to jednoduchý dotek v aplikaci, ať jste kdekoli. Nebo pouze zatlačte tlačítko CLEAN na Roombě. Aplikace nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí. V aplikaci se podíváte statistiky, historii a také dostanete push zprávu o skončení vysávání. Díky reportu Clean Map budete sledovat kde všude Roomba vysávala. S virtuální stěnou Dual Mode si vyčleníte prostor tzv. ochrannou zónu, do které Roomba nevstoupí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Provozní doba 75 min.
  • Automatické dobíjení Ano
  • Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Irobot
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zlatá
Šířka: 42 cm
Hmotnost: 5600 g
Výška: 51 cm
Hloubka: 13,4 cm

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 2 hod.

Energetické údaje

Provozní doba: 75 min.

Další parametry

Časový rozvrh: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Určení bodu vysávání: Ano
Automatické dobíjení: Ano
Senzor proti pádu ze schodů: Ano
Senzor proti nárazu: Ano
Automatické vysypání: Ne
Překonání překážky do výšky: 15 mm
Mopování: Ne

Ostatní

Kód produktu: R976040

Všechny parametry

Recenze iRobot Roomba 976

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k iRobot Roomba 976