iRobot Roomba 976

Robotický vysavač, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 75 min., Typ navigace: Kamera, Permanentní mapa úklidu, Pro domácnosti se zvířaty, Výška vysavače: 9,5 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

iRobot Roomba 976 vysaje celou plochu domácnosti díky systému navigace iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací. Dokáže vysávat až 75 minut, a pokud je to nutné, automaticky se dobije a pokračuje. 5krát výkonnější AeroForce systém důkladně vysaje prach, špínu, vlasy, ale i zvířecí chlupy. Aplikace iRobot HOME umožňuje spustit, naplánovat, nebo upravit vlastnosti vysávání. Reporty Clean Map zobrazí mapu vysátého prostoru.

Navigace iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací

Nejvyspělejší navigace iAdapt 2.0 lehce zvládne dokonalý úklid velkého bytu i domu. Roomba 976 disponuje kamerou, prostřednictvím které rozpoznává překážky, jednotlivé druhy nábytku a zvolí správný způsob úklidu. Bez ohledu na členitost prostoru uklidí Roomba 976 až 185 m2.

Smart technologie s mobilní aplikací iRobot HOME

S mobilní aplikací iRobot HOME ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací

Mobilní aplikace iRobot HOME

Funkce: Odložený úklid

Odložený úklid lze nastavit na jakýkoliv den i čas v týdnu.

Dvojitý úklid

Roomba všechny plochy uklidí dvakrát. To může být užitečné v domácnosti se zvířaty a pro důkladný úklid

 


Úklid podél stěn

Aby byl úklid co nejdůkladnější, Roomba vysaje na konci úklidu znovu podél stěn a nábytku.

 


Dokončení úklidu v případě plného sběrného koše

Jakmile se sběrný koš naplní, robot se vrátí na místo, kde začal a pozastaví úklid. Po vyprázdnění sběrného koše a stisknutí tlačítka CLEAN bude pokračovat v úklidu.

Informace: Údržba robota

Aplikace vás upozorní, kdy je třeba vysypat koš, vyčistit kartáče nebo další části robota. Sekce údržby rovněž obsahuje instruktáž, jak údržbu provést.

Nápověda

Sekce nápovědy obsahuje například odpovědi na nejčastější dotazy, instruktážní videa, kontakty na technickou podporu nebo příručku pro rychlé použití včetně obrázkového manuálu.

Historie
Aplikace si taktéž vede statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů.

 

 
Třístupňový čisticí systém AeroForce

iRobot Roomba 976 je vybaven jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt. V kombinaci s motorem 2. generace se sací výkon zvýší až 5x.

 


Rotující boční kartáček

Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa.

Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce
Dva proti sobě rotující gumové kartáče se speciálními vodicími drážkami sbírají nečistoty ze všech druhů podlah a koberců.

Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše.

Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce vodicími drážkami, aby se nečistoty dostaly na povrch, následně je kartáče ženou do sběrného koše.


Sací motor 2. generace

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor 2. generace. Filtraci vzduchu zajišťuje filtr AeroForce.

Funkce nabíjení během úklidu

Je-li to zapotřebí, Roomba 976 sama zamíří do nabíjecí stanice, nabije se a pokračuje v úklidu přesně tam, kde předtím skončila, dokud není její práce hotova.

Baterie Li-Ion

Lithiová baterie umožní Roombě 976 uklízet až 75 minut. Předností lithiové baterie je vysoká kapacita a dlouhá životnost.

Senzory proti pádu ze schodů

Senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Roomba se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky.


Systém proti zamotání do kabelů

iRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.

Velkokapacitní sběrný koš AeroForce

Roomba disponuje velkokapacitním sběrným košem na nečistoty, jenž pomocí AeroForce filtru zachytí nejjemnější prachové částice.

Program SPOT

Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m2. Poslouží vám jako „smetáček a lopatka“, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty.

Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem

Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů

Mapa WIFI pokrytí

Roomba dovede zmapovat pokrytí vaší domácnosti WIFI sítí. V aplikaci je mapa půdorysu uklízecí plochy, která je obarvena zelenou barvou se sytostí podle síly WIFI pokrytí. Od tmavě zelené s nejlepším pokrytím, až po bílá místa, kde pokrytí zcela chybí.

Parametry produktu

 • Velikost uklízené plochy až 185 m2
 • Baterie Li-Ion 1800 mAh
 • Doba nabíjení 3 hodiny
 • Spotřeba při nabíjení max. 33 W
 • Spotřeba Stand-By max. 2 W
 • Rozměry 351 x 92 mm
 • Hmotnost 4 kg

Obsah balení

 • 1x iRobot Roomba 976
 • 1x Nabíjecí základna s integrovaným adaptérem
 • 1x Baterie Li-Ion (uvnitř robota)

Zkušenosti a vývoj v robotice

Za 30 let zkušeností a neustálého vývoje v robotice, iRobot® zdokonalil robotický vysavač Roomba® tak, aby důkladně čistil podlahy v domácnostech po celém světě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 75 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ne
Typ navigace Kamera
Mapování více podlaží Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ano

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze iRobot Roomba 976

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

30. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáKateřina

1. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Aplikace
 • Funkce vymotání z kabelů
 • Dlouhá výdrž nabití
 • Skvěle funguje v domácnosti se psy
 • Tichý provoz
 • Časté čištění kontaktů pro nabíjení

Vysavač funguje skvěle, je to velký pomocník. na 2x vysaje celý dům - 150m2. Po každém vysátí je potřeba vyčistit, funguje s aplikací a dokáže se vymotat a dostat snad odevšad.