iRobot Roomba i7+ (7558)


Robotický vysavač, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 75 min., Typ navigace: Kamera, Permanentní mapa úklidu, Mapování více podlaží, Pro domácnosti se zvířaty, Automatické vysypání, Výška vysavače: 9,3 cm. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+ (7558) využívá efektivní pohyb při vysávání a celou řadu promyšlených funkcí s vylepšenou funkcí iRobot Genius. Využívá navigaci iAdapt® 3.0 s technologií Imprint™ Smart Mapping. Díky velkokapacitní baterii vytrvale uklízí až 75 minut. iRobot Roomba i7 je natolik inteligentní, že automaticky dokáže nečistoty vyprazdňovat sám v základní stanici. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Samozřejmě s mobilní aplikací iRobot HOME ve vašem smartphonu nebo tabletu můžete vysavač plně ovládat na dálku. Nabíjecí a čisticí stanice Clean Base™ součástí.

Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint

Nejvyspělejší navigace iAdapt 3.0 lehce zvládne dokonalý úklid prostoru s neomezenou velikostí. Roomba i7 disponuje kamerou, jejímž prostřednictvím rozpoznává překážky, jednotlivé druhy nábytku a podle toho zvolí nejlepší způsob úklidu. Díky inteligentnímu mapování Imprint se Roomba naučí rozeznat jednotlivé místnosti, a vy si tak můžete zvolit konkrétní prostory, kdy a kde má robot uklízet.

 

Vylepšená funkce iRobot Genius

Na základě vašich konkrétních zvyků, vašeho jedinečného domova a dokonce i aktuálních ročních období kombinuje iRobot Genius nasbírané poznatky a technologie k vytvoření jedinečného zážitku z úklidu. Zároveň zůstává uživateli naprostá kontrola nad robotem přes mobilní aplikaci. Nyní můžeme inteligenci iRobot nazývat skutečným Geniusem.

S mobilní aplikací iRobot HOME zvládnete úklid prakticky odkudkoli

Svého robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu, například z práce nebo z dovolené. Stačí jednoduše stisknout tlačítko CLEAN a pustí se do práce. Aplikace iRobot HOME vám nabízí i celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací v českém jazyce.

 

Funkce:

 

 • Inteligentní mapování Imprint

Roomba i7 si nejprve pečlivě zmapuje vámi svěřený prostor. Jakmile mapu uloží do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností a následně je pojmenovat. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map.

 • Plánování úklidu

Díky technologii Imprint můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti dle vašich potřeb.

 • Dvojitý úklid

Roomba všechny plochy uklidí dvakrát. Důkladnější úklid oceníte především v domácnostech s malými dětmi nebo domácími zvířaty.

 • Informace: Údržba robota

Aplikace vás upozorní, kdy je třeba vysypat koš, vyčistit kartáče nebo další části robota. Najdete zde také instruktáž, jak takovou údržbu provést.

 • Nápověda

Sekce nápovědy vám poskytne například odpovědi na nejčastější otázky, instruktážní videa nebo kontakty na technickou podporu. Pro úvodní seznámení s robotem nebo pozdější připomenutí funkcí je zde také příručka pro rychlé použití včetně obrázkového manuálu.

 • Historie

Chytrá aplikace si vede statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů.

 

 


Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce

 

iRobot Roomba i7+ vybavena patentovaným třístupňovým čisticím systémem AeroForce, který soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče. Tím dochází k mimořádné akceleraci vzduchu a v kombinaci s vysoce účinným motorem se sací výkon zvyšuje až na desetinásobek*.

 

 • Rotující boční kartáček

Boční kartáček robota dokonale vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná zákoutí.

 • Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce

Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírají nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce a následně jejich sběru.

 

 

Výkonný sací motor

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor a o filtraci vzduchu se postará vysoce efektivní filtr AeroForce.
 

*V porovnání s iRobot Roomba sérií 600

 

Funkce automatického vysypávání sběrného koše ve stanici Clean Base

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba i7+ v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

 

 

Funkce nabíjení během úklidu

Roomba i7+ si chytře hlídá stav baterie, a je-li to zapotřebí, sama zamíří do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončila, dokud není její práce hotova.

 

Baterie Li-Ion

Předností této lithiové baterie je vysoká kapacita a dlouhá životnost.

 
Senzory proti pádu ze schodů

Senzory umístěné na spodní části robota bezpečně rozeznají volný prostor pod sebou, a tím zcela vyloučí možnost pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

 

 

Systém proti zamotání do kabelů

iRobot myslí na běžnou domácnost, proto své robotické vysavače vybavil funkcí, která zabraňuje zamotání do kabelů či třásní od koberce.

 

Omyvatelný sběrný koš AeroForce

Roomba disponuje omyvatelným sběrným košem a jeho údržba je tak mnohem jednodušší.

 


Program SPOT – ideální řešení pro lokální úklid

Velmi praktický program SPOT pošle vaši lopatku a smetáček do muzea. Po ruční aktivaci robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m², například když se vám v kuchyni vysype cukr, nebo když chcete pohodlně uklidit zádveří.

Nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky, jako přehoz přes postel či závěsy, a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

Parametry produktu

 • Velikost uklízené plochy: neomezená
 • Baterie Li-Ion 1 800 mAh
 • Doba nabíjení 1,5 hodiny
 • Spotřeba při nabíjení: max. 33 W
 • Spotřeba Stand-By: max. 2 W
 • Rozměry: 339 × 92 mm
 • Hmotnost: 3,4 kg

Obsah balení

 • 1× Roomba i7+
 • 1× nabíjecí stanice
 • 1× náhradní filtr AeroForce
 • 1× náhradní boční kartáček

Zkušenosti a vývoj v robotice

Za 30 let zkušeností a neustálého vývoje v robotice, iRobot® zdokonalil robotický vysavač Roomba® tak, aby důkladně čistil podlahy v domácnostech po celém světě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 75 min.
Mapování více podlaží Ano
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ano
Automatické vysypání Ano
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ne
Typ navigace Kamera

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze iRobot Roomba i7+ (7558)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Petra

7. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Super sluha v domácnosti
 • Žádné
 • Nic

Jsem maximálně spokojena .Jen je trochu hlučnější


Martin

13. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíVladimír

25. 10. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno