iPhone XR 64GB Zobrazit popis

Úchvatný bezrámečkový displej, našlapaný procesor a výkonná nejen zadní, ale i přední “selfie” kamera – tím iPhone XR pouze začíná. Telefon pořídíte v několika barevných provedeních a z “nováčků” v řadě X vás potěší i cenovkou.

Produkty

Apple iPhone XR - na výběr je duhová paleta

iPhone XR nabízí největší výběr barev ze všech aktuálně prodávaných modelů telefonů iPhone od společnosti Apple. Vybrat si můžete z mnoha barevných variací: Namátkou žlutý iPhone XR 64GB Yellow, iPhone XR 64GB Red nebo iPhone XR 64GB Blue. K mání je také bílá, černá nebo korálově červená varianta modelu iPhone XR 64GB.

Nicméně duhová nabídka barev není to hlavní, co Apple iPhone XR nabízí. Zajímat vás bude především široká paleta úžasných funkcí.

Na 6,1palcovém Liquid Retina HD displeji s Multi-Touch podporou na celé ploše obrazovky a technologií IPS budete hltat každou fotografii. Videa s novým, širším podáním stereo zvuku, vás pak zcela vtáhnou do děje. Navíc ho můžete přehrávat o 3 hodiny déle a hudbu dokonce o 5 hodin déle než na předchozím modelu. Celková výdrž baterie je pak asi o 1,5 hodiny delší než u modelu iPhone 8 Plus.

iPhone XR 64GB - ještě rychlejší a plynulejší

Ostatní funkce, které jste už mohli zaznamenat u předchozího modelu iPhone X, jsou díky novému čipu A12 ještě o chlup rychlejší a plynulejší. Takže třeba takové Face ID odemkne váš telefon ještě dřív, než byste čekali. Co se týče snímání obličeje, můžete si také vytvořit vlastního smajlíka pomocí Animoji a Memoji.

Stejně jako starší bráchové i iPhone XR vydrží pod vodou do hloubky 1 metru až 30 minut. Dočkáte se také podpory Bluetooth 5.0, VoLTE, čtečky NFC, podpory bezdrátového nabíjení a rychlonabíjení, možnosti dvou SIM karet.

A ať už to jsou vzpomínky, důležité dokumenty, nebo užitečné funkce, které chcete mít neustále po ruce, iPhone XR nabízí dostatečnou kapacitu 64GB abyste měli vše potřebné pohromadě na jednom místě.