iPhone XR 128GB Zobrazit popis

Úchvatný bezrámečkový displej, našlapaný procesor a výkonná nejen zadní, ale i přední “selfie” kamera – tím iPhone XR pouze začíná. Telefon pořídíte v několika barevných provedeních a z “nováčků” v řadě X vás potěší i cenovkou.

Produkty

iPhone Xr 128GB kombinuje to nejlepší z iPhonů

iPhone Xr 128GB je kombinací iPhonu 8, iPhonu X a iPhonu Xs. Zadní kryt a hliníkový rámeček vychází z verze iPhonu 8, přední část telefonu vychází z iPhonu X a kamera z iPhonu Xs. True Tone displej má oleofobní úpravu proti šmouhám. 12MP fotoaparát s širokoúhlým objektivem se pyšní až pětinásobným digitálním zoomem, optickou stabilizací obrazu a Smart HDR pro fotografie.

iPhone Xr využívá přední 3D kameru k odemykání telefonu obličejem pomocí FaceID, díky kterému můžete jednoduše využívat také Apple Pay. Iphone Xr 128GB je vybaven standardem IP67, který zaručuje odolnost proti prachu a vodě až do hloubky 1 metru po dobu 30 minut.

iPhone Xr představuje haptic touch

OLED display, který najdeme v iPhonu X, u iPhonu Xr nahradil Liquid Retina LCD displej a také 3D touch nahradil tzv. haptic touch, který při delším přidržení tlačítka vyvolá haptickou odezvu (například vibraci). Při surfování na internetu vám baterka iPhonu Xr 128GB vydrží až 15 hodin a až 16 hodin při přehrávání videa, čímž strčí do kapsy i skvělý iPhone 8 Plus.