Stříbrný iPhone 7 Silver

Rychlejší, výkonnější, odolnější. Oproti starším verzím je iPhone 7 revoluční novinkou, která přinesla mnoho zásadních změn. Kromě nahrazení původního 3,5 mm jack konektoru přináší vylepšené Touch ID, obraz i zvuk.

O kategorii

iPhone 7 přináší řadu změn

Stříbrný iPhone 7 Silver je jednou z šesti barev, které mohou zdobit váš nový iPhone 7. Novinkou, které si všimnete prakticky ihned, je odstranění původního 3,5 mm jacku. Sluchátka i nabíjecí kabel připojíte pomocí lightning konektoru. Nejlepší je ale stáhnout po bezdrátových sluchátkách Apple Airpods, se kterými vás už zamotaný kabel nikdy nepotrápí. 

Trápí vás nedostatek úložiště? Apple přestal vyrábět 16 GB modely a od iPhonu 7 si základní variantu pořídíte minimálně s pamětí 32 GB - například stříbrný iPhone 7 32GB Silver nebo černý iPhone 7 32GB Black. Nechybí samozřejmě varianta s větším úložištěm, tedy iPhone 7 128GB.

Je tu první voděodolný iPhone!

iPhone 7 je první voděodolný iPhone. Teď už vás nevyděsí déšť, zvrhnuté pití nebo že vám nový stříbrný iPhone 7 Silver spadne třeba do napuštěného dřezu. S ochranným faktorem IP67 iPhone 7 vydrží pod vodou do hloubky 1 metru klidně i půl hodiny.

Kromě toho se iPhone 7 Silver chlubí stabilizací obrazu v základní variantě a širšími čočkami, se kterými si užijete živější a jasnější barvy až o 25 %. Zadní 12 Mpx kamera je rychlejší, energeticky efektivnější a vylepšená přední 7 Mpx kamera vám umožní FaceTimovat v HD kvalitě. 

V iPhonu 7 Silver najdete výkonný A10 čip, díky kterému je telefon až dvakrát rychlejší než iPhone 6. A pokud vám to nestačí, mrkněte na iPhone 8 s ještě výkonnějším A11 Bionic.