Černý iPhone 7 Black

Černý iPhone 7 Black je hotový elegán. Nenechte se ošálit stylovým vzhledem! Kromě hladkých okrajů a propracovaných detailů vám nabídne i kvalitní fotoaparát, výkonný čip A10 i velkou paměť. Navíc zvládne i videa ve vysoké kvalitě a poradí si s vodou.

O kategorii

iPhone 7 má pod displejem

iPhone 7 spatřil světlo světa v roce 2016 a do své výbavy zařadil řadu přelomových novinek. Apple jeho výbavu obohatil o výkonný čip A10, díky kterému je nejen černý iPhone 7 dvakrát rychlejší než předchozí iPhone 6. Kromě toho zahodil starý jack a pro nabíjení i sluchátka nechal pouze vstup pro lightning konektor.

iPhone 7 Black má hliníkové tělo a celé zařízení je pod ochranou IP67 - dny, kdy voda nenávratně ničila iPhony, jsou pryč. Váš iPhone 7 Black nyní vydrží bez úhony až 30 minut pod vodou do hloubky 1 metru. Pokud místo hliníku dáváte přednost jiným materiálům, mrkněte na novější iPhone 8 se skleněnými zády.

Vysoké rozlišení pro každý detail

Displej iPhonu 7 se pyšní úhlopříčkou 4,7 palce, se kterou si vychutnáte obraz ve Full HD. Barvy obrazu jsou ještě živější. Ve srovnání s předchozí verzí vám iPhone 7 Black nabídne až o 25 % jasnější a živější barvy. Fotografie a videa snad zachytí zadní 12 Mpx kamera, kvalitní selfie pořídíte přední kamerou s rozlišením 7 Mpx..

iPhone 7 hraje různými barvami, ne jen černou

Rádi ladíte od hlavy až k patě a chcete svůj telefon sladit i se svým oblíbeným outfitem? Kromě černého iPhonu 7 Black je k mání například růžový iPhone 7 Rose Gold, luxusní zlatý iPhone 7 Gold nebo klasický švihácký stříbrný iPhone 7 Silver.