iPhone 7 32GB

iPhone 7 je původní model z roku 2016, přesto se však stále těší velké oblibě. Díky krásnému designu i kvůli výkonnosti, kterou měl a stále má. Dokonce ještě rok po svém debutu předčil ve výkonnostních testech nový model jednoho z největších konkurentů. A čím větší paměť, tím více vzpomínek zůstane uchovaných, proto je iPhone 7 první z rodiny produktů Apple, u kterých minimální vnitřní paměť startuje až na 32 GB.

O kategorii

iPhone 7: K čemu se ostatní neodvážili

To, co si nikdo nedokázal představit a co si každý z nás pamatuje, je představení iPhone 7 bez analogového 3.5 mm konektoru jack pro připojení drátových sluchátek. Ten už se pak neobjevil ani u žádného z následujících modelů - tedy u modelů iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X, iPhone 11.

Apple tento krok okomentoval jako nutný pro možnosti dalšího pokroku. Prostor, který jack uvolnil, raději využili pro rozšíření baterie, kvalitnější stereo reproduktory a další moderní technologie, které mají mnohem větší přínos.

Tato změna nahrává pohodlnějšímu poslechu hudby přes bezdrátová sluchátka a Apple si tak připravil půdu pro představení dalšího jejich produktu – Apple AirPods. O 2 roky později postupně jack ze svých zařízení začali odstraňovat i ostatní výrobci a konkurenti.

iPhone 7 32GB: Nadčasové technologie

Preciznost společnosti Apple je jedním z hlavních důvodů, proč je tak oblíbená a obdivovaná. Všechny komponenty do sebe skvěle zapadají. Nejen telefony, ale i iPady nebo třeba chytré hodinky Apple Watch jsou oslavou funkčnosti a krásného designu. A iPhone 7 32GB není výjimkou.

Displej s úhlopříčkou 4,7 palce je standardem už od uvedení iPhonu 6. Inteligentní čip A10 vám poskytne svižný výkon v situacích, kdy ho potřebujete, zároveň ale šetří energii ve chvílích klidu.

12megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu zachytí jedinečné chvíle i při soumraku nebo slabém světle. Odstranění sluchátkové přípojky napomohlo zkonstruovat první voděodolný iPhone podle standardu IP67. Navíc tento chytrý telefon váží ještě o 5 gramů méně než jeho předchůdce iPhone 6S.

Také se bez telefonu cítíte jak bez ruky? Abyste měli jistotu, že bude za všech okolností v bezpečí, pořiďte si kryt na iPhone 7 a starosti o nové škrábance vyměňte za radost z nových zážitků.