iPhone 7 32GB Zobrazit popis

Přestože iPhone 7 společnost Apple představila už v roce 2016, stále má co do sebe a těší se velké oblibě. Zásluhu na tom mají nejen procesor A10 Fusion, díky kterému je iPhone 7 extrémně rychlý, velmi kvalitní fotoaparát, nebo velká odolnost telefonu, ale i barevná paleta, kterou Apple pro iPhone 7 nabízí. Doba, kdy jste měli na výběr jen mezi černou a bílou barvou, je dávno ta tam. Vy teď máte možnost zvolit si třeba i zlatý iPhone 7 Gold a ukázat tak váš dobrý vkus a smysl pro eleganci.

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

iPhone 7: K čemu se ostatní neodvážili

To, co si nikdo nedokázal představit a co si každý z nás pamatuje, je představení iPhone 7 bez analogového 3.5 mm konektoru jack pro připojení drátových sluchátek. Ten už se pak neobjevil ani u žádného z následujících modelů - tedy u modelů iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X, iPhone 11.

Apple tento krok okomentoval jako nutný pro možnosti dalšího pokroku. Prostor, který jack uvolnil, raději využili pro rozšíření baterie, kvalitnější stereo reproduktory a další moderní technologie, které mají mnohem větší přínos.

Tato změna nahrává pohodlnějšímu poslechu hudby přes bezdrátová sluchátka a Apple si tak připravil půdu pro představení dalšího jejich produktu – Apple AirPods. O 2 roky později postupně jack ze svých zařízení začali odstraňovat i ostatní výrobci a konkurenti.

iPhone 7 32GB: Nadčasové technologie

Preciznost společnosti Apple je jedním z hlavních důvodů, proč je tak oblíbená a obdivovaná. Všechny komponenty do sebe skvěle zapadají. Nejen telefony, ale i iPady nebo třeba chytré hodinky Apple Watch jsou oslavou funkčnosti a krásného designu. A iPhone 7 32GB není výjimkou.

Displej s úhlopříčkou 4,7 palce je standardem už od uvedení iPhonu 6. Inteligentní čip A10 vám poskytne svižný výkon v situacích, kdy ho potřebujete, zároveň ale šetří energii ve chvílích klidu.

12megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu zachytí jedinečné chvíle i při soumraku nebo slabém světle. Odstranění sluchátkové přípojky napomohlo zkonstruovat první voděodolný iPhone podle standardu IP67. Navíc tento chytrý telefon váží ještě o 5 gramů méně než jeho předchůdce iPhone 6S.

Také se bez telefonu cítíte jak bez ruky? Abyste měli jistotu, že bude za všech okolností v bezpečí, pořiďte si kryt na iPhone 7 a starosti o nové škrábance vyměňte za radost z nových zážitků.