iPhone 7 128 GB

První iPhone, který byl na trh uvedený v roce 2010 měl úložiště o velikosti 4, 8 nebo 16 GB. Na Pána prstenů byste se na něm asi nepodívali. Zato s iPhonem 7 můžete skouknout klidně celou sérii. Vejde se na něj totiž až 76 filmů. Navíc na jedno nabití vydrží až jeden a půl dne běžného provozu. A k tomu je to opravdu elegantní a praktický mobil.

O kategorii

iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus?

iPhone 7 je první typ iPhonu, který se nevyrábí ve variantě iPhone 7s. Zato ale přišel na scénu iPhone 7 Plus, který má větší 5,5 " displej s Full HD rozlišením a větší baterii. Co se výdrže týče, tak jsou na tom obě dvě sedmičky stejně, vydrží dloooouho. Konkrétně 1 a půl dne při běžném provozu, který zahrnuje telefonování, sms, sociální sítě i hudbu.

Pokud se tedy rozhodujete mezi těmito dvěma variantami, hlavním faktorem pro vás bude nejspíš velikost telefonu.

iPhone 7 se 128 GB paměti: Ideální varianta na dovolenou i do práce

Hledáte mobilní telefon, který vám vyfotí krásné fotky na dovolené, ale zároveň něco vydrží? iPhone 7 128GB na svou paměť uloží až 57 000 fotografií, a navíc je úplně odolný proti prachu. Zároveň je odolný při vniknutí do vody do hloubky 1,5 metru na 30 minut.

Pokud tedy pracujete v prašnějším prostředí nebo venku, kde nejsou vždy ty nejlepší podmínky, je pro vás iPhone 7 ten pravý. Navíc ho můžete snadno propojit s Apple AirPods a poslouchat své oblíbené písničky, kterých se na iPhone 7 128GB vejde téměř třicet tisíc - to v případě, že nejste fanouškem streamovacích služeb.

Teď už jen stačí vymyslet, jestli dáte přednost černému modelu iPhone 7 128GB Black, nebo variantě iPhone 7 128GB Rose Gold?