iPhone 11 Pro 64GB Zobrazit popis

Při pohledu na iPhone 11 Pro nejspíš neuvěříte, že tenhle elegantní kousek není jen na okrasu, ale díky odolné konstrukci z nerezové oceli a texturovaného skla s vámi může bez úhony prožít i ta nejzběsilejší dobrodružství. Ta mimochodem bravurně zachytí trojitým fotoaparátem a výsledky jeho práce oceníte při pohledu na Super Retina XDR displej.

Produkty

Jaké jsou rozdíly mezi iPhone 11 Pro a jeho bratříčkem iPhone 11?

Všímáte si, že modely se svou cenou liší o několik tisíc korun? Některé rozdíly mezi nimi jsou patrné pouhým okem, jiné je potřeba lišácky odkrýt.

iPhone 11 Pro je oproti „obyčejné jedenáctce“ o něco menší (má úhlopříčku 5,8“) a o pár gramů lehčí. Místo hliníku a skla se pyšní konstrukcí z matného texturovaného skla a nerezové oceli. Další, co je vidět hned na první pohled, je trojitý fotoaparát místo dvojitého a teleobjektiv, který u modelu iPhone 11 nenajdete.

iPhone 11 Pro: Jak to vypadá pod povrchem?

Zásadní rozdíl je například ve voděodolnosti až po dobu 30 minut v hloubce do 4 metrů (u „jedenáctky“ jsou to jen 2 metry) nebo v kapacitě úložné paměti. U modelu iPhone 11 Pro máte na výběr z modelů iPhone 11 Pro 64GB, iPhone 11 Pro 256GB a iPhone 11 Pro 512GB. Model iPhone 11 nabízí modely iPhone 11 64GB, iPhone 11 128GB a u 256 GB interní paměti končí.

Srovnávat můžeme také displej. iPhone 11 nabízí Super Retina XDR displej, což je Apple označení pro OLED technologii. Ta oproti Liquid Retina displeji poskytuje ještě hlubší černou a dokonale přirozený kontrast.

Bude vám stačit u iPhone 11 Pro 64 GB úložné paměti?

Pokud neplánujete mít uložené vyšší tisíce fotek, stovky videí a celou pozemskou plejádu písniček, může vám iPhone 11 Pro 64GB prokázat skvělou službu. Ideálně srovnejte kapacitu s tou, se kterou už máte zkušenosti.