iPhone 11 Pro 256GB Zobrazit popis

Při pohledu na iPhone 11 Pro nejspíš neuvěříte, že tenhle elegantní kousek není jen na okrasu, ale díky odolné konstrukci z nerezové oceli a texturovaného skla s vámi může bez úhony prožít i ta nejzběsilejší dobrodružství. Ta mimochodem bravurně zachytí trojitým fotoaparátem a výsledky jeho práce oceníte při pohledu na Super Retina XDR displej.

Cenové rozpětí

Značka

Skladová dostupnost

Mohlo by Vás zaujmout

Hodnocení

  • 100% 0

Barva

Vymazat všechny filtry

Produkty

iPhone 11 Pro jako vylepšení iPhone 11

iPhone 11 Pro je vylepšenou, menší a o pár gramů lehčí verzí modelu iPhone 11. Oproti „jedenáctce“ můžeme vyzdvihnout modernější použité materiály, lepší voděodolnost (až 30 minut v hloubce i 4 m) a propracovanější displej Super Retina (tedy OLED displej), který vám poskytne dokonale inkoustovou čerň a perfektní kontrast. O skvělé fotky se pak postará trojitý foťák místo původního dvojitého.

iPhone 11 Pro s 256 GB paměti jako zlatá střední cesta

Společnost Apple vyrábí svůj iPhone 11 Pro se třemi velikostmi úložné paměti. Základem je iPhone 11 Pro 64GB, 256 GB je pomyslný střed a pro absolutní fajnšmekry, kteří chtějí mít ve smartphonu uloženou polovinu univerza, je tu model iPhone 11 Pro 512GB.

Když říkáme „pomyslný“ střed, myslíme tím skutečně pomyslný. I s takovou úložnou kapacitou si totiž vystačí většina náročnějších uživatelů.