iPhone 11 Pro Zobrazit popis

Při pohledu na iPhone 11 Pro nejspíš neuvěříte, že tenhle elegantní kousek není jen na okrasu, ale díky odolné konstrukci z nerezové oceli a texturovaného skla s vámi může bez úhony prožít i ta nejzběsilejší dobrodružství. Ta mimochodem bravurně zachytí trojitým fotoaparátem a výsledky jeho práce oceníte při pohledu na Super Retina XDR displej.

Produkty

iPhone 11 Pro: Parťák nabušený od hlavy až k patě

Model iPhone 11 Pro v sobě ukrývá spoustu tajemství, která ho odlišují od trochu většího modelu iPhone 11. K jeho stavbě využívá Apple modernější a odolnější materiály a „Pro” verzi nechybí lepší displej – Super Retina XDR. Na něm si můžete prohlížet třeba vlastní videa a fotografie zachycené trojitým fotoaparátem s ultraširokoúhlým a širokoúhlým objektivem, s teleobjektivem a nočním režimem.

Díky pevné konstrukci vám prokáže skvělou službu i při náročnějších podmínkách a bát se o něj nemusíte ani v případě, že vám spadne do vody – v maximální hloubce 4 metrů vydrží i 30 minut.

iPhone 11 Pro: Výběr barvy a interní paměti

Pokud už víceméně víte, co od iPhone 11 Pro očekávat, budete čelit ještě rozhodnutí o velikosti interní paměti. Na výběr máte mezi základem v podobě modelu iPhone 11 Pro 64GB, zlaté střední cestě v podobě iPhone 11 Pro 256GB a špičce pro fajnšmekry, tedy modelu iPhone 11 Pro 512GB.

Co se barevného provedení týče, neočekávejte veselé barvy jako u iPhone 11. K dispozici je elegantní škála, ve které najdete například zlatý iPhone 11 Pro Gold nebo stříbrný iPhone 11 Pro Silver. K dispozici je ještě i půlnočně zelená a vesmírně šedá varianta.