iPhone 11 Red červený Zobrazit popis

Apple iPhone 11 je prémiový smartphone s elegantním designem, vysokým výkonem a dvojicí špičkových fotoaparátů, které zdatně konkurují i zrcadlovkám. Vyberte si barvu, která vystihuje váš styl, a dostatečnou velikost interní paměti.

Cenové rozpětí

Značka

Skladová dostupnost

Mohlo by Vás zaujmout

Hodnocení

Barva

Vymazat všechny filtry

Produkty

Proč si vybrat iPhone 11?

Výčet skvělých vlastností tohoto modelu můžeme odstartovat třeba čipem A13 Bionic, který patří mezi ty nejvýkonnější na světě. S ním bude vaše práce s telefonem vždycky plynulá a navíc můžete třeba natáčet videa s pomocí umělé inteligence.

iPhone 11 od společnosti Apple: Už se zase chlubí fotoaparátem

Nebyl by to iPhone, kdyby znovu nepřekvapil svým fotoaparátem. Tento model disponuje fotosoustavou se širokoúhlým a ultraširokoúhlým záběrem a ještě vás nechá provést i dvojnásobný optický zoom. Takové fotky jste prostě ještě neměli!

Příjemně vás překvapí noční režim, s nímž můžete pořídit nádherné obrázky i v černočerné tmě a užijete si natáčení a sledování vlastních videí s rozlišením 4K při 60 snímcích za sekundu.

iPhone 11: Nad výkonem a výdrží se vám zatají dech

Kombinace čipu A13 Bionic s nadupanou baterií vás nenechá chladnými. Baterie v iPhone 11 je schopná i 17hodinového dokonale plynulého přehrávání videa, což je o 6 hodin více než u předešlé generace smartphonů od Apple.

To nejrychlejší spojení

Další věc, která je na iPhone 11 fascinující, je tzv. ultraširokopásmová technologie. Ta funguje jako hodně přesná GPS, díky níž bude sdílení souborů s přáteli ještě jednodušší. Na telefon, na nějž chcete data poslat, stačí namířit a v nabídce se toto zařízení objeví jako první!

iPhone 11 Red není jediná barevná varianta

iPhone 11 si můžete pořídit v mnoha barvách. Kromě nadčasových variant iPhone 11 White nebo iPhone 11 Black, je tu taky varianta iPhone 11 Yellow, iPhone 11 Green a fialový iPhone 11

A zkrátka nepřijdete ani v případě, že toužíte po iPhone 11 v červeném provedení. Pokud už tento smartphone máte, můžete to elegantně vyřešit pořízením červeného krytu (koženého, silikonového, z měkkého TPU plastu nebo z recyklovaných prvků). A jestli si právě chystáte opatřit nového společníka, seženete ho rovnou i v červeném kabátku.