iPhone 11 Black černý Zobrazit popis

Apple iPhone 11 je prémiový smartphone s elegantním designem, vysokým výkonem a dvojicí špičkových fotoaparátů, které zdatně konkurují i zrcadlovkám. Vyberte si barvu, která vystihuje váš styl, a dostatečnou velikost interní paměti.

Cenové rozpětí

Značka

Skladová dostupnost

Hodnocení

Barva

  • žlutá 0
  • červená 0
  • fialová 0
  • bílá 0
  • černá 3
  • zelená 0

Vymazat všechny filtry

Produkty

Od iPhonu X k iPhone 11

Když se na trhu objevil iPhone X, byla to další revoluce v Apple světě. A to nejen kvůli designovému tělu, ale zejména kvůli duálnímu fotoaparátu, kterým v té době disponovalo pouze pár chytrých mobilních telefonů. Nicméně to, co přišlo s následujícím modelem, tedy iPhone 11, bylo ještě lepší.

iPhone 11 Black - pro foto fajnšmekry 

iPhone 11 byl představený na podzim roku 2019 a změn přišlo hned několik: Dvě čočky u fotoaparátu, které zvládají širokoúhlé i ultraširoké fotky a také v té době jeden z nejvýkonnějších procesorů na světě A13 Bionic. Díky němu je iPhone 11 Black telefonem s neskutečným výkonem i s podporou umělé inteligence, která “ladí” obraz, když natáčíte. Samozřejmě v kvalitě 4K.

iPhone 11 je k mání hned v několika barevných variacích. Kromě elegantního iPhone 11 Black je to například červený iPhone 11 Red nebo zelený Apple iPhone 11 Green. Stále však platí, že černá je nad zlato a rozhodně s ní chybu neuděláte. 

Na výběr máte hned ze tří variant velikostí uložiště: iPhone 11 64GB Black128 GB256 GB. Můžete si tak přizpůsobit chytrý mobil od Applu přímo na míru svým preferencím.