iPhone 11 64GB Zobrazit popis

Apple iPhone 11 je prémiový smartphone s elegantním designem, vysokým výkonem a dvojicí špičkových fotoaparátů, které zdatně konkurují i zrcadlovkám. Vyberte si barvu, která vystihuje váš styl, a dostatečnou velikost interní paměti.

Produkty

iPhone 11 = elegantní design a vysoký výkon

Hledáte chytrý telefon, se kterým se můžete vydat na cesty, aniž by se vám po pár hodinách vybil? Chcete fotit opravdu kvalitní fotky, ale netahat s sebou zrcadlovku? Sáhněte po telefonu iPhone 11 od společnosti Apple. Model z roku 2019 disponuje procesorem A13 Bionic (stejně jako telefony iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro Max). Nabízí tak nejen vysoký výkon, ale i podporu umělé inteligence při tvorbě videí.  

Díky dvojitému fotoaparátu (široký a ultraširokoúhlý objektiv) pak můžete fotit i širokoúhlé fotky, nebo třeba natáčet 4K videa. Navíc s ním pořídíte dechberoucí snímky i v noci.

iPhone 11: Jakou vybrat kapacitu? 

Kde jsou ty časy, když nám stačilo pár MB interní paměti. Kapacita interní paměti u modelu iPhone 11 startuje na 64 GB. iPhone 11 64GB je ideálním parťákem pro běžného smrtelníka. Pokud na něm však chcete pařit nejnovější hry či ho každý víkend zahlcovat tisícovkami fotek z cest, zvolte raději iPhone 11 256 GB, na který se vám vejde opravdu vše.