iPhone 11 128GB Zobrazit popis

Apple iPhone 11 je prémiový smartphone s elegantním designem, vysokým výkonem a dvojicí špičkových fotoaparátů, které zdatně konkurují i zrcadlovkám. Vyberte si barvu, která vystihuje váš styl, a dostatečnou velikost interní paměti.

Produkty

iPhone 11 128GB vám předvede dokonalou souhru barev

iPhone 11 128GB má krásný 6,1 palců velký Liquid Retina displej a zatím nejodolnější sklo, které pokrývá jeho tělo. Nechybí technologie True Tone pro syté a pestré zobrazení barev a krásný obraz s rozlišením 1792 x 828 bodů. Nesmíme zapomenout ani na nejnovější inteligentní čip A13 Bionic.

Horkou novinkou iPhonu jsou ultraširoké čočky fotoaparátu. S těmi dokážete nejen klasický zoom, kterým si fotografii při focení přiblížíte, pomocí širokoúhlého záběru ji nyní můžete i oddálit a dodat tak svým fotografiím nový rozměr. Těšit se můžete i na vysoce kvalitní 12 Mpx TrueDepth přední selfie kameru, která nyní dokáže tzv. “slofie” - zpomalené selfie.

iPhone 11 je splněný sen

Dosud nejvýkonnější baterii měl iPhone Xr. Nový iPhone 11 128GB ale vydrží ještě déle a 128 GB interní paměti se postará o to, že na své fotografie, videa i aplikace budete mít dostatek místa. iPhone si drží i svou paletu barev, takže svůj nový iPhone 11 128GB seženete třeba v černé, bílé, žluté, fialové, zelené nebo červené.

Ve výbavě telefonu nechybí Haptic Touch, FaceID, kvalitní záznam videa ve 4K, úchvatný portrét mode a hlavně noční režim, díky kterému zachytíte úchvatné fotografie i ve špatném světle. Ten se při slabém světle zapne sám.