iPhone 11 Zobrazit popis

Apple iPhone 11 je prémiový smartphone s elegantním designem, vysokým výkonem a dvojicí špičkových fotoaparátů, které zdatně konkurují i zrcadlovkám. Vyberte si barvu, která vystihuje váš styl, a dostatečnou velikost interní paměti.

Produkty

V čem je Apple iPhone 11 výjimečný?

Fotky a videa jako od profíka zvládne s iPhonem 11 už úplně každý. Můžete fotit a natáčet ve formátu 4K s 60 FPS (snímky za sekundu), což se hodí na akční scény nebo zpomalené záběry. Se speciálním nočním režimem vytvoříte na iPhone 11 i bez blesku skvělé fotky s přirozenými barvami a dostatečným jasem. 

Apple iPhone 11 disponuje dvěma 12MP fotoaparáty, jeden je širokoúhlý a druhý ultraširokoúhlý. Fotoaparát s ultraširokoúhlým objektivem se hodí zejména na focení krajiny, skupinek lidí nebo rozsáhlých interiérů. Umožňuje zachytit čtyřikrát širší záběry než širokoúhlý objektiv.

Nový iPhone (2019) se pyšní procesorem A13 Bionic, který patří k nejvýkonnějším na světě. Díky němu lze natáčet videa s pomocí umělé inteligence. Ta optimalizuje obraz a automaticky například zaostří na osobu v popředí, upraví světlost scény nebo vylepší barvy. Tento procesor naleznete také u pokročilejších modelů iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

Jaký iPhone 11 vybrat? 

Zvolit si můžete z celé řady barevných variací. Na výběr je konzervativní černý, bílý nebo i modely v netradičních barvách - k dispozici je například fialová nebo zelená varianta mobilního telefonu. 

Je potřeba také zvolit velikost interní paměti. Pokud jste nároční a není pro vás překážkou u iPhone 11 cena, zvolte model s pamětí 256 GB. Zlatou střední cestou je iPhone 11 128GB, nejlevnější je potom Apple iphone 11 64GB.