Instantní fotoaparáty Zobrazit popis

Instantní fotoaparáty v posledních letech zaplavily svět. Není divu, díky nim si zachycené momenty do pár minut vytisknete a můžete je vlepit do vzpomínkového alba. Instantní fotoaparáty jsou skladné a lehké, takže je můžete mít stále při ruce, připraveni zvěčnit neopakovatelné zážitky a chvíle. Vyberte si ten svůj a zachovejte si své vzpomínky navždy.

Produkty

Vyfotí a vyvolá během minuty

Zatímco fotky z fotoaparátu si uložíte do svého notebooku nebo počítače a k vyvolání se nejspíš nikdy nedostanete, instantní fotoaparát vám vyvolá snímky ihned. Jejich kvalita se sice nevyrovná fotkám ze zrcadlovky, ale je to krásný způsob, jak si uchovat vzpomínky na nezapomenutelné okamžiky. Pak už stačí jen pořídit si fotoalbum, snímky do něj nalepit, připsat texty a je to!

Jaký instantní fotoaparát vybrat?

Instantních fotoaparátů sice není tolik, jako třeba kompaktů, ale i tak se mezi sebou jednotlivé modely liší. Instax je známý především svým designovým vzhledem, který bude vaším doplňkem, ať už jdete kamkoliv. Pastelové barvy krásně rozsvítí váš outfit a díky šikovnému popruhu a lehkosti Instaxu ho můžete vzít všude s sebou.

Některé modely disponují režimem Selfie, takže můžete fotit i autoportréty.

Canon Zoemini vám umožní přenést fotky pomocí Bluetooth do vašeho chytrého mobilu, ve kterém je můžete následně upravovat. Rozlišení těchto instantních fotoaparátů je 8 Mpx a pořídit si ho můžete hned ve čtyřech barvách.