Insta360 ONE X2


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Rozlišení: 20 Mpx, Digitální stabilizace obrazu, Podpora paměťových karet: micro SDHC, Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované obrazové formáty: Raw, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 1630 mAh, Wi-Fi, Bluetooth, GPS: Ano (volitelné), V balení: nabíječka, baterie. Více info


Cena 10 490 Kč

Sleva 22 % z předcházející ceny: 13 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 105 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Akční kamera Insta360 ONE X2 se dvěma objektivy, vodotěsným provedením do 10 m, dotykovým displejem, čtyřmi mikrofony, stabilizací obrazu a výdrží baterie až 80 minut umožňuje natáčet video v rozlišení 5,7K. K dispozici je řada funkcí od živého přenosu videa až po zpomalená videa. Nechybí ani hlasové ovládání a možnost připojení sluchátek AirPods.

Insta360 ONE X2

Objevte svět kreativních možností s akční kamerou Insta360 ONE X2. Kamera nabízí režim Steady Cam pro stabilní širokoúhlé záběry a režim 360, který umožňuje pořizovat 360stupňové záběry v rozlišení 5,7K. Přejetím prstu po dotykovém displeji zobrazíte náhled. Kamera podporuje HDR fotografie a videa, takže poskytuje záběry s lepším dynamickým rozsahem a přirozeným osvětlením.

Stabilizace obrazu

Natáčejte plynulá videa bez gimbalu díky nejlepší stabilizaci obrazu FlowState ve své třídě. Využijte zcela nový standard stabilizace díky funkci Horizon Lock, která po aktivaci v režimu Steady Cam nebo 360 okamžitě vyrovná horizont.

Jedinečné funkce

Funkce PureShot zlepšuje dynamický rozsah fotografií pořízených při slabém osvětlení a zároveň snižuje šum a zachovává detaily. Natáčejte ultra zpomalená videa nebo je zrychlete pomocí funkce hyperlapse. Díky vodotěsné konstrukci, která je odolná až do hloubky 10 metrů, můžete zachytit barevný podvodní svět i bez použití externího filtru. Stačí zapnout AquaVision v aplikaci nebo ve Studiu a umělá inteligence automaticky upraví vyvážení barev. Natáčejte videa jako z dronu pomocí neviditelné selfie tyče a sledujte, jak z videa mizí.

Čtyři mikrofony

Insta360 ONE X2 používá k vyhledávání vašeho hlasu čtyři mikrofony. Algoritmus redukce šumu větru dokáže zachytit pouze zvuky, které chcete ve videu zachovat. K dispozici je také hlasové ovládání pro zapnutí/vypnutí nahrávání, pořizování fotografií nebo vypnutí fotoaparátu. Hlasové ovládání je k dispozici také u sluchátek AirPods 1. generace, 2. generace a Pro.

Připojitelnost

Baterie s kapacitou 1 630 mAh vydrží až 80 minut záznamu videa v rozlišení 5,7K. Nahraná videa se ukládají na kartu microSD s kapacitou až 1 TB (doporučuje se UHS-I s rychlostní třídou V30). Pomocí aplikace pro Apple Watch můžete zaznamenávat GPS data a přidávat do videa telemetrické údaje, jako je rychlost a ujetá vzdálenost. Po připojení k mobilnímu telefonu můžete začít streamovat živé video na YouTube nebo Facebook. Stačí v nabídce vybrat možnost 360 Live a nechat diváky prozkoumat váš stream ve všech směrech.

Úprava videí

Aplikace Insta360 umožňuje snadnou úpravu záběrů pomocí řady manuálních i automatických nástrojů. Exportujte video s poměrem stran 16:9, 1:1 nebo 9:16 a sdílejte ho na sociálních sítích. Pro systémy Windows a Mac je k dispozici software Insta360 Studio.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano (volitelné)
Rozlišení 20 Mpx
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Insta360 ONE X2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi