Insta360 ONE R 1-Inch Edition černočervená

Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 120 sn/s, Rozlišení: 19 Mpx, Digitální stabilizace obrazu, Rychlost sériového snímání: 5 sn/s, Podpora paměťových karet: micro SDHC, Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované obrazové formáty: jpg, Raw, Video formáty: H.264, MP4, H.265, Kapacita baterie: 1190 mAh, Wi-Fi, Bluetooth, V balení: 1-inch mod, akumulátor, příslušenství. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Akční kamera Insta360 ONE R 1-Inch Edition je modulární outdoorová kamera s 5,3K záznamem videa. Kamera má robustní voděodolný design IPX8 s vyměnitelnými objektivy. Kamera má na výběr více možností, jako např. akční širokoúhlý 4K/60p objektiv nebo 360° čočku s rozlišením 5,7K (moduly třeba dokoupit). Kamera disponuje i funkcemi, jako Auto Frame, Deep Track nebo Slow Motion. Kamera také disponuje 1,3" dotykovou obrazovkou, na které se můžete na své záznamy dívat v 360° úhlech. Zařízení lze připojit přes mobilní aplikaci ONE R. Je možné propojení s externím mikrofonem přes 3,5 mm konektor jack. Kameře nechybí ani hlasové ovládání.

Revoluce sportovních kamer

Akční modulární kamera Insta360 ONE R 1-Inch Edition přináší revoluci ve sportovních kamerách. Tato unikátní outdoorová kamera disponuje výměnnými objektivy, takže můžete volit mezi akčním širokoúhlým 4K/60p objektivem, 360° čočkou s rozlišením 5,7K (moduly nejsou součástí balení) nebo volitelným 1" snímačem s rozlišením až 5,3K. Modul 4K Wide-Angle se širokým úhlem záběru 16,2 mm má zobrazovací frekvenci videozáznamu 60 fps v UHD 4K kvalitě. Modul s 360° čočkou má snímač s rozlišením 18 Mpx a pořizuje plynulé 5,7K video se snímkovou frekvencí 30 fps. Kamera má hezký elegantní design a robustní tělo, které perfektně absorbuje nárazy a navíc je kamera voděodolná podle standardu IPX8 až do hloubky 5 m.

Stabilizace FlowState

Nyní mnohem plynulejší a hladší stabilizace obrazu. Díky novému algoritmu detekce scény zůstanou vaše záběry čisté a stabilní i při slabém osvětlení. S kamerou Insta360 ONE R 1-Inch Edition vytvoříte mnohem plynulejší a jemnější nahrávky bez rušivého roztřesení scény. Kamera se proto perfektně hodí pro různé druhy sportovních aktivit.

360° náhled v reálném čase

Akční kamera Insta360 ONE R je vybavena 1,3" 360° dotykovou obrazovkou, která vám umožní zobrazit náhled záběru v reálném čase nebo okamžitě přehrát vytvořený záznam v 360° úhlech. Můžete se tak hned na místě ujistit, zda je vše v pořádku.

(Modul s 360° záznamem není součástí balení).

Oživení obrazu

Funkce Color Plus automaticky třídí barvy vašich snímků. Jedním dotykem oživíte a rozzáříte své záběry. Color Plus dává barvám mnohem živější a teplejší tón, celé video se tak stává mnohem dynamičtější.

Neviditelná selfie tyč

Díky neviditelné self tyči pro Insta360 ONE R vytvoříte vzdušné a unikátní záběry z pohledu třetí osoby jednoduchým pohybem zápěstí. Můžete tak snadno nahradit dron.

(Modul s 360° záznamem není součástí balení).

Balení 1-Inch Edition obsahuje moduly:

  • Modul s 5,3K záznamem videa Laica

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 19 Mpx
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Insta360 ONE R 1-Inch Edition černočervená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi