Indesit YT M11 82K RX EU

11 990 Kč ? Ušetříte 17 % 9 999 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 99,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Indesit YT M11 82K RX EU je zařazena do energetické třídy A ++. Na jedno naplnění dokáže vysušit až 8 kg prádla. Nabízí programy pro Bavlnu, syntetiku a také mix materiálů, rovněž nabízí i program speciální program na sušení bot. Ovládání sušičky Indesit YT M11 82K RX EU je velmi praktické a intuitivní. Pomocí otočného voliče si vyberete program a tlačítka slouží pro výběr přídavných funkcí. K dispozici má také LED displej. Funkci Proti pomačkání po skončení sušícího cyklu v pravidelných intervalech otáčí buben až 10 hodin po ukončení programu. Tlačítko funkce Push & Go umožňuje spuštění sušícího cyklu po zapnutí bez použití jiných tlačítek. K dispozici je i odložený start o 9 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 17 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po registraci (více info)

Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC s předním plněním, v bílé barvě s kapacitou 8 kg. Je zařazena do energetické třídy A ++. Senzorová sušička rozpozná, když je…

 • Hloubka: 63,8 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Nová úroveň sušení prádla

Sušte své prádlo efektivně a rychle kdykoli a kdekoli. Ať je venku větrno, vlhko nebo deštivo, vaše prádlo můžete vždy vysušit v pohodlí domova. Prostřednictvím kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem Indesit YT M11 82K RX EU máte možnost sušit pohodlně najednou množství prádla. Do bubnu můžete vložit až 8 kg oblečení. LED ukazatel zbývajícího času vám pomůže v rozvržení vašich aktivit během sušení. Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálním ovladačem umožňuje zvolit program a tlačítky lze nastavit přídavné funkce.

Programy a funkce

Sušička nabízí řadu programů a funkcí, ze kterých si každý vybere ten nejvhodnější. Doba sušení se odvíjí od množství aktuální náplně a typu textilií. Nabízí i možnost odložení startu maximálně o 9 hodin. Pokud nelze vybrat prádlo ihned po skončení sušení, určitě oceníte možnost ochrany proti pomačkání. Tento model zobrazuje na displeji čas trvání cyklu a zbývající čas do konce programu. Funkce proti zmačkání je aktivní po ukončení sušení. Po dobu 10 hodin otáčí pravidelně buben, díky čemuž zabraňuje pomačkání prádla.

 •     Programy: Eco bavlna, syntetika, mix, mini syntetika, mini bavlna, jemné prádlo, vlna, osvěžení, košile, přikrývky, dětské prádlo, sport, sportovní boty, snadné žehlení, rychlý 45 min.
 •     Přídavné možnosti a funkce: úroveň vysušení, sušení k žehlení, sušení na věšák, sušení do skříně, extra sušení, časované sušení, odložený start, proti zmačkání, lehké sušení, mute - vypnutí zvukové signalizace, zámek tlačítek, konec cyklu.

Výhody programů a jejich použití

Sušička je vybavena také funkcí "Konec Cyklu", která umožňuje prodloužit zvukovou signalizaci ukončení cyklu. Umožňuje také vypnutí všech zvukových signálů pomocí ovládacího panelu. Odložený start je samozřejmostí, maximální doba odložení je 9 hodin.

 •     Eco bavlna - jde o standardní program pro sušení bavlněného prádla. Je nejefektivnější z hlediska spotřeby energie.
 •     Syntetika - program pro sušení syntetických tkanin.
 •     Mix - program je ideální pro sušení bavlněných a syntetických materiálů nebo jejich směsi současně.
 •     Mini syntetika a Mini bavlna- energeticky úsporně usuší menší náplně.
 •     Vlna - program pro sušení vlněného oblečení.
 •     Osvěžení - krátký program umožňuje regeneraci vláken a textilií studeným vzduchem. Není vhodné na vlhké textilie. Cyklus trvá cca. 20 minut.
 •     Košile - program je určen pro sušení bavlněných košil nebo směsi bavlny se syntetikou.
 •     Přikrývky - program umožňuje sušit rozměrnější kusy prádla jako peřiny a polštáře.
 •     Dětské prádlo - program je vynikající pro sušení oděvů pro novorozence a velmi jemných textilií.
 •     Sport - ideální je pro sušení syntetického nebo bavlněného sportovního oblečení.
 •     Sportovní boty - program je ideální pro sušení 1 páru sportovních bot. Je nutné použít speciální stojan na boty, který je dodáván jako příslušenství. Sušit lze výhradně plátěné boty ze syntetických materiálů.
 •     Snadné žehlení - tento program rozloží vlákna textilií, aby se dosáhlo jednodušší žehlení a skládání.
 •     Express 45 min. - program rychlého sušení s nastaveným časem sušení je dobrý pro sušení textilu, který byl odstředěný vysokou rychlostí.

Údržba a čištění

Pro správné fungování sušičky je třeba pravidelně vyprazdňovat sběrnou nádobu na kondenzát. Pro dokonalé výsledky je třeba čistit i dveřní filtr po každém sušení. Spodní filtr je vhodné čistit od povrchových usazenin umytím pod tekoucí vodou nebo vysavačem. Jednoduše čistitelný filtr je k dispozici pro modely kondenzačních sušiček i pro modely s tepelným čerpadlo. Odstraňuje žmolky ve 3 krocích: zvedněte rukojeť, vyjměte malý filtr a vyčistěte ho.

Funkce Push & GO

Tato funkce umožňuje spustit cyklus sušení po zapnutí spotřebiče bez použití dalších tlačítek. Tento sušicí cyklus je ideální pro sušení bavlněných a syntetických materiálů s maximální náplní 4 kg. Cyklus trvá 140 minut.

Omezí pomačkání prádla

Na konci cyklu se buben sušičky v pravidelných intervalech otáčí po dobu až 10 hodin. Postará se tak o to, aby bylo prádlo méně pomačkané. Tento program, který omezí pokrčení je vhodný vždy tehdy, když nemáte možnost prádlo vybrat ze sušičky ihned po ukončení cyklu.

Šetrná k jemným vláknům

Sušička zajistí šetrnou péči i o ty nejjemnější kousky oděvů. Díky snížení teploty je sušení jemnější a šetrnější k vašemu prádlu.

Nastavitelné úrovně sušení

Vyberte si úroveň sušení, která vyhovuje vám i vaší prádle. Každý program má přednastavenou úroveň sušení. U některých programů je však možné úroveň zbytkové vlhkosti prádla přestavit.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 64,9 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo

Další vlastnosti

Značka: Indesit
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 84,9 cm
Hloubka: 64,9 cm
Hmotnost: 44 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Nastavení času sušení, Jemné, Eco
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo
Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Energetické údaje

Třída účinnosti sušení: B

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 65 db

Ostatní

Kód produktu: 869991542580

Všechny parametry

Recenze Indesit YT M11 82K RX EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Indesit YT M11 82K RX EU