Indesit RI 261 X

  • Doprava zdarma
  • Sleva 17 %

Šírka: 58 cm, Typ varné desky: Sklokeramická, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 220-240, Počet ovlad./ukazat.výkonu: 4, Funkce Boost: Ne, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Malá varná zóna (počet): 2, Standardní varná deska: 1, Velká varná zóna (počet): 1, Flexi zóna: Ano, Celkový příkon desky: 6.2 kW,


Cena 4 999 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 5 990 Kč Zobraziť nápovědu

49,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Indesit RI 261 X v černém provedení s nerezovým rámem má šířku 58 cm. Nabízí 4 varné zóny s ukazatelem zbytkového tepla. Dvě zóny jsou malé, 1 větší Flexi zóna a 1 střední. Varná deska je vybavena praktickými funkcemi jako dětská pojistka. Ovládání varné desky je umístěno v přední části napravo. Každá varná zóna má samostatné plynulé dotykové ovládání.

Moderní a elegantní provedení

Sklokeramická varná deska Indesit RI 261 X vás potěší nejen svým výkonem, spolehlivostí a bezpečností, ale i svým designem. V elegantním černém provedení s nerezovým rámem a jednoduchém moderním designu se bude vyjímat i ve vaší kuchyni. Odteď si jídlo budete moci připravit na 4 varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělý výsledek.

  •     Výkon přední levé zóny 1700 W
  •     Výkon zadní levé Flexi zóny 750/2100 W
  •     Výkon zadní pravé zóny 1200 W
  •     Výkon přední pravé zóny 1200 W

Jednoduché dotykové ovládání

Sklokeramická varná deska je navržena s dotykovým senzorovým ovládáním. Každá varná zóna má vlastní ovládání. Praktický a ergonomický dotykový ovládací systém umožňuje rychlé a přesné nastavení vaření, s dobrým přehledem o vaření a jednoduchým přístup ke všem funkcím. Odteď si můžete nastavit intenzitu podle vašich potřeb zcela jednoduše.

Bezpečnost a funkce

Pro bezpečný provoz je sklokeramická varná deska vybavena funkcí dětské pojistky. Po jejím aktivování zabráníte manipulaci s nastavenými funkcemi nebo zapnutí varné desky.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 58 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 220-240
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 2
Standardní varná deska 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ano
Celkový příkon desky 6.2 kW

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit RI 261 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno