Indesit MTWE 81283 WK EE bílá předem plněná pračka

Předem plněná pračka Indesit MTWE 81283 WK EE. V bílém provedení, je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 8 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Nabízí 16 programů: mix, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, rychlý, syntetika, bílá prádlo, sport, 20 °C. Eco 40-60 °C , máchání a odstřeďování, odstřeďování a vypouštění. Programy lze navolit prostřednictvím otočného voliče a tlačítek, které doplňuje LED displej. Hloubka 60,5 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool FWG81496B CS

Zepředu plněná pračka Whirlpool FWG81496B CS v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu postačí pro vyprání až 8 kg prádla. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1400 ot…

 • Hloubka: 63 cm
 • Maximální hlučnost: 52 db
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vzhled a ovládání

Pračka plněná zepředu Indesit MTWE 81283 WK EE je předem plněná v bílém provedení a má velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Její předností je hloubka jen 60,5 cm, což potěší i velké rodiny. S kapacitou bubnu 8 kg vypere množství prádla. Nabízené programy jsou součástí ovládacího panelu. Vše volíte pomocí otočného voliče, tlačítek a LED kontrolek. Kontrolky na LED displeji zpřehledňují aktuální nastavení.

 •      Nabízené programy: Mix, Bavlna 60 °C, Bavlna 40 °C, Bavlna 30 °C, Syntetika, Jemné prádlo, Vlna, Rychlý, Bavlna 2, Syntetika 3, Bílé prádlo, Sport, 20 °C, Eco 40-60 °C, Máchání a odstřeďování, Odstřeďování a vypouštění
 •      Přídavné funkce: Odstraňování skvrn, Zablokování tlačítek, Odložený start, Možnost nastavení teploty a otáček odstřeďování

Přizpůsobené programy a funkce pro každého

Možnost Odstraňování skvrn umožňuje vybrat typ zašpinění pro optimální nastavení cyklu a odstranění skvrn. K dispozici jsou typy zašpinění: Skvrny od jídla, Skvrny od práce a špína z venku. Program pro bílé prádlo napomáhá udržet zářivě bílé i velmi zašpiněné prádlo. 20 °C - zónové programy v sobě zahrnují cykly praní při teplotě 20 °C, které navzdory nízké teplotě zaručují účinné praní při nižší spotřebě energie. Sport - tento speciální program je ideální pro šetrné praní sportovních a funkčních oděvů. Ostraňuje špínu a zachová vlastnosti textilních vláken.

3 rychlé prací programy s maximální kapacitou

Pračka nabízí maximální míru využití a flexibilitu díky rychlému programu FastCycles. Buben pračky můžete naplnit na plnou kapacitu a dosáhnout přitom ideálních výsledků praní již za 1 hodinu. Programy: Smíšené prádlo, Bavlna 60 °C  nebo Bavlna 40 °C.

Další rychlé programy

Pračka MyTime vám ušetří množství času. Disponuje množstvím rychlých možností s časovým rozsahem do 1 hodiny: Bavlna 30 °C, Syntetika (59 min), Hedvábí & Jemné (59 min), Vlna (59 min), Express (15 min).

Použije jen tolik vody, kolik je nutné

Inovativní senzor Water Balance plus optimalizuje spotřebu vody v každé fázi pracího programu. Odebere pouze nutné množství vody pro vyprání vložené náplně. Kromě toho, že ušetříte vodu, ušetříte i energii, která je potřebná pro její ohřev.

Dětská pojistka

Praktická dětská pojistka zabrání nechtěným změnám v nastavení, např. dětmi. Funkce umožňuje uzamknout tlačítka na ovládacím panelu pračky, tak aby např. malé děti nemohly v průběhu praní měnit její nastavení.

Další přednosti

Praktická pračka plněná zepředu vypere najednou 8 kg prádla. Je proto vhodná i pro vícečlenné domácnosti. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 200 ot./min., s maximální dosahovanou hlučností při praní 49 dB a při odstřeďování 75 dB. V nabídce má mnoho pracích programů pro bavlněné, vlněné, hedvábné a jiné materiály. Ovládáte ji velmi jednoduše a intuitivně pomocí otočného voliče a tlačítek s LED kontrolkami a displeje. K dispozici máte také kontrolku zablokovaných dveří, možnost přerušit program a vložit zapomenuté prádlo, změnit prací program v jeho průběhu. Na ukončení programu vás upozorní nápis na displeji.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 60,5 cm
 • Maximální hlučnost 49 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 194 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Indesit
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60,5 cm
Hmotnost: 73,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 49 db
Hluk při odstřeďování: 75 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Celková spotřeba: 194 kWh
Roční spotř.en. při praní: 194 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11594 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991588480

Všechny parametry

Recenze Indesit MTWE 81283 WK EE bílá předem plněná pračka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Indesit MTWE 81283 WK EE bílá předem plněná pračka