Indesit IS5V4PHW/E


Elektrický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 61 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektický sporák Indesit IS5V4PHW/E v bílém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná zóna má 4 sklokeramické zóny různého průměru. Ovládání sporáku je velmi jednoduché a praktické pomocí 7 otočných voličů. Elektrická trouba o objemu 61 l nabízí 4 druhy pečení: statické pečení, dolní ohřev, horní ohřev a gril. Dvířka trouby mají systém Click & Clean, který umožňuje je jednoduše demontovat a vyčistit. Vnitřní prostor trouby lze čistit pomocí páry. V dolní části sporáku Indesit IS5V4PHW/E se nachází praktický výklopný úložný prostor.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Elektrický. volně stojící sporák Indesit IS5V4PHW/E je v bílém provedení. Ovládání je velmi praktické a jednoduché pomocí 7 otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném. Sporák je vybaven praktickým výklopným úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy po ruce. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Varné zóny

K dispozici máte praktickou sklokeramickou desku vybavenou 4 samostatnými varnými zónami různého průměru. Sálavá topná tělesa zčervenají za 10 až 20 sekund po zapnutí, což značí, že jsou horká. Sálavé prvky vyzařují vysoké teplo a světlo, rychle se ohřívají i ochlazují. Zaručují také rovnoměrné rozložení tepla. V případě, že desku nepoužíváte, můžete ji využít i jako pracovní či odkládací plochu.

Režimy elektrické trouby

Trouba sporáku je elektrická o objemu 61 l. Teplotu lze nastavit v rozmezí 50 °C - 250 °C, kromě grilu. Trouba nabízí 4 druhy ohřevu. K dispozici je také jednoduchý mechanický časovač.

  •     4 druhy pečení: statické pečení, dolní ohřev, horní ohřev a gril.

Rychlý předehřev

Elektrický sporák s rychlým předehřevem trouby se zahřeje za poloviční čas. Už není potřeba troubu zapínat předem a plánovat si, zda je trouba správně zahřátá a kdy můžete pokrmy vložit dovnitř. S funkcí předehřevu to bude mnohem jednodušší.

Dvířka trouby a čištění

Pomocí funkce Click & Clean jednoduše vycvaknete sklo předních dveří trouby a sklo jednoduše umyjete a vložíte zpět. Trouba také disponuje funkcí Eco Clean, která vám umožní jednoduchým nastavením vyčistit troubu pomocí páry. Vyjímatelná skleněná dvířka jsou jednoduše čistitelná pomocí vody. Dokonce je možné je mýt v myčce. Stačí na to 3 jednoduché kroky:

  •     1. zatlačte výstupky v horních rozích a vytáhněte skleněný panel
  •     2. vytáhněte horní přírubu dvířek
  •     3. vytáhněte vnitřní sklo a vyčistěte ho

Parní samočisticí systém Steam & Clean

Čištění párou je ekologický automatický proces čištění vodou. Využívá pouze čistou vodu bez nutnosti přidání čisticího prostředku. Čisticí proces trvá jen 35 minut. Voda se zahřeje na 90 °C a změní se v páru. Díky tomu se tuky rozpustí a zbytky po pečení pak jednoduše setřete houbou nebo hadříkem.

Úložný prostor

V dolní části sporáku se nachází praktický úložný prostor. Zásuvka umožňuje pohodlné skladování plechů, roštů a různého kuchyňského náčiní, které potřebujete mít na dosah ruky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 4
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 61 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit IS5V4PHW/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi