Indesit IS5G8MHJ/E

Zobrazit


Typ varné desky: Plynová, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 4,


Cena 8 990 Kč

Sleva 8% z původní cena: 9 790 Kč Zobraziť nápovědu

89,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaný sporák Indesit IS5G8MHJ/E v jasmínovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná zóna nabízí 4 plynové hořáky s různým výkonem a průměrem. Trouba sporáku je elektrická o objemu 57 l. Ovládání sporáku je velmi jednoduché a praktické pomocí 6 otočných voličů, které jsou doplněny analogovým programátorem. Trouba je multifunkční a nabízí několik druhů pečení: tradiční pečení, pečení, pizza, horní ohřev, gril, gratinování, rozmrazování, Dony ventilátor, multi-pečení, rychlý předehřev. Dvířka trouby mají systém Click & Clean, který je umožňuje jednoduše demontovat a vyčistit. Vnitřní prostor trouby lze čistit pomocí páry. Kombinovaný sporák Indesit IS5G8MHJ/E umožňuje i pečení v troubě na více úrovních současně s použitím ventilátoru. Součástí sporáku jsou 1 mělký plech a 1 rošt. Šířka 50 cm.

 

 

 

Retro design

Kombinovaný sporák Indesit IS5G8MHJ/E s multifunkční elektrickou troubou a plynovým varným panelem je praktický spotřebič, který využijete při každodenní přípravě pokrmů pro celou rodinu. Navíc jeho vzhled je inspirován retro prvky. Sporák je vybaven více funkcemi, které při vaření oceníte a připravené jídlo bude výborně chutnat, což potěší zejména vaše strávníky. Ovládání je jednoduché a intuitivní pomocí 6 otočných knoflíků. V ovladačích je integrováno elektrické zapalování hořáků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném knoflíku. Sklopný příklop stačí po vaření jednoduše zavřít a nedude vám tak na spotřebič sedat prach. Jednoduchý analogový displej nabízí intuitivní používání, které hravě zvládne kdokoliv.

Varné zóny

K dispozici máte praktickou plynovou varnou desku, která má 4 hořáky různého průměru a výkonu. Hořáky jsou chráněny praktickou litinovou ochrannou mřížkou. Díky ní si hrnce a pánve udrží lepší stabilitu. Ovládat je lze pomocí 6 otočných voličů. Analogový programátor umožňuje nastavení času, stopek, programovat pečení nebo programovat čas trvání pečení s pozdějším začátkem.

Režimy elektrické trouby

Trouba sporáku je elektrická o objemu 57 l. Teplotu trouby lze nastavit v rozmezí 60 °C - MAX (což je 250 °C) kromě grilu. Trouba nabízí 10 druhů ohřevu. K dispozici je také jednoduchý analogový časovač. Multifunkční trouba umožňuje pečení i na více úrovních najednou s použitím ventilátoru. Tato funkce zároveň rovnoměrně distribuuje teplotu uvnitř trouby a pomáhá při přípravě dokonalých jídel. Funkce rozmrazování umožňuje rychlé a snadné rozmrazování potravin, jako např. drůbež, ryby, zelenina, chléb i ovoce. Funkce Pizza umožňuje připravit si v pohodlí domova chutnou pizzu. Při této funkci je teplo rovnoměrně distribuováno, aby byla pizza křupavá a propečená.

  •     10 druhů pečení: tradiční pečení, pečení, pizza, horní ohřev, gril, gratinování, rozmrazování, Dony ventilátor, multi-pečení, rychlý předehřev

Rychlý předehřev

Kombinovaný sporák s rychlým předehřevem trouby se zahřeje za poloviční čas. Už není potřeba troubu zapínat předem a plánovat si, zda je trouba správně zahřátá a kdy můžete pokrmy vložit dovnitř. S funkcí předehřevu to bude mnohem jednodušší.

*Obrázek je ilustrativní.

Dvířka trouby a čištění

Pomocí funkce Click & Clean jednoduše vycvaknete sklo předních dveří trouby a sklo jednoduše umyjete a vložíte zpět. Trouba také disponuje funkcí Eco Clean, která vám umožní jednoduchým nastavením vyčistit troubu pomocí páry. Vyjímatelné skleněná dvířka jsou jednoduše čistitelná pomocí vody. Dokonce je možné je mýt v myčce. Stačí na to 3 jednoduché kroky:

  •     1. zatlačte výstupky na horních rozích a vytáhněte skleněný panel
  •     2. vytáhněte horní přírubu dvířek
  •     3. vytáhněte vnitřní sklo a vyčistěte ho

Parní samočisticí systém Steam & Clean

Čištění párou je ekologický automatický proces čištění vodou. Využívá pouze čistou vodu bez nutnosti přidání čisticího prostředku. Čisticí proces trvá jen 35 minut. Voda se zahřeje na 90 °C a změní se v páru. Díky tomu se tuky rozpustí a zbytky po pečení pak jednoduše setřete houbou nebo hadříkem.

Průvodce vařením

Na vnitřní straně dveří je umístěn praktický průvodce vařením, který nabízí nejvhodnější funkce, teplotu a úroveň umístění plechu na pečení podle různých druhů pokrmů. Umožňuje tak využít ideální nastavení trouby pro dosažení skvělých výsledků pečení.

Úložný prostor

V dolní části sporáku se nachází praktický úložný prostor. Zásuvka umožňuje pohodlné skladování plechů, roštů a různého kuchyňského nářadí, které potřebujete mít na dosah ruky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Indesit IS5G8MHJ/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Iva

2.8.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • hezký na pohled
  • zapalování plotýnek na vaření občas stávkuje

dobře vaří pokud se plotýnky zapálí i peče skvěle


Iva

30.6.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Výrobek máme zatím krátce, ale jsme s ním velmi spokojeni. Vzhledově je sporák velmi příjemný a hodící se do starší kuchyně a z hlediska použití moderní a pohodlný. Oceňujeme jeho bezpečnost, kdy se automaticky vypne plyn, když zhasne oheň.
  • Nevýhodou je, že jsme nemohli využít plechy původní trouby, které se to se do tohoto sporáku nevejdou.

Jsme spokojeni a výrobek doporučujeme.