Indesit ING 61T/BK


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Smalt, Pojistka hořáků: Ano, Elektrické zapalování: Ano, Výška: 4,9 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 4 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Indesit ING 61T/BK v černé barvě s šířkou 59 cm je vybavena 4 varnými zónami s různými průměry a výkonem. Jednoduché ovládání a zapalování pomocí knoflíků s integrovaným zapalováním, které jsou umístěny v přední části. Každý z hořáků má bezpečnostní ventil, který zabrání úniku plynu při zhasnutí plamene. Povrch varné desky je z tvrzeného skla. Součástí vybavení desky jsou smaltované mřížky pro snazší manipulaci s hrnci na varné ploše. Snadná údržba a čištění varné desky.

Jednoduché ovládání

Plynová varná deska Indesit ING 61T/BK v černém provedení vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Ovládací panel je uložen v přední části desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Prostřednictvím 4 stříbrných otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním si nastavíte intenzitu plamene a určitě si toto skvělé a praktické ovládání rychle osvojíte.

Varné zóny

Plynová varná deska je vybavena čtyřmi hořáky s pojistkou plamene, které jsou chráněny dvoudílnou varnou mřížkou. Disponuje malým hořákem, dvěma standardními a jedním velkým hořákem.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnostní ventily uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene, překypění jídla z hrnce nebo průvanem. Robustní smaltované mřížky s rámem zajistí maximální jistotu při přesouvání hrnců.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Skleněné
Materiál mřížek Smalt
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit ING 61T/BK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno