Indesit INC18 T111


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 182 l, Objem mrazničky: 68 l, Roční spotřeba energie: 280 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Šířka: 54 cm, Výška: 177 cm, Hloubka: 54,5 cm. Více info


Cena 9 999 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 11 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Indesit INC18 T111 s celkovým objemem 250 l. Chladicí část má objem 182 l a mrazicí část 68 l. Maximální dosažená hladina hluku je 34 dB. Je vybavena elektrickým ovládáním, automatickým odmrazováním, rychlým zmrazováním a osvětlením LED.

Total No Frost

Ventilační systém Total No Frost zajišťuje dokonalou cirkulaci studeného vzduchu v obou vnitřních prostorách a zabraňuje tvorbě námrazy. Vytváří ideální podmínky pro skladování potravin po delší dobu.

Chladicí část

Vestavná chladnička Indesit INC18 T111 nabízí dostatek prostoru pro vaše potraviny v chladicím a mrazicím prostoru o objemu 250 litrů. Chladnička o objemu 182 litrů je vybavena skleněnými policemi pro praktické skladování a dokonalý přehled o všech potravinách. Kromě toho můžete využít police ve dveřích chladničky a velkou zásuvku Crisper na zeleninu a ovoce. Díky praktickému vnitřnímu osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách v chladničce.

Mrazicí oddíl

Mrazicí část o objemu 68 litrů má 3 zásuvky, do kterých můžete pohodlně uložit své zásoby. Odmrazování chladicí a mrazicí části je automatické . Mrazicí kapacita je 7 kg/24 h a doba skladování při výpadku proudu je 7 hodin.

Zadní stěna Multiflow

Díky systému Multiflow ventilátor v případě potřeby cirkuluje vlhkost vznikající na zadní stěně chladničky zpět do oběhu. Tím se udržuje optimální relativní vlhkost a vzniká dokonalé prostředí pro uchování čerstvosti potravin.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177 cm
Maximální hlučnost 34 db
Celkový čistý objem 250 L
No Frost (mrazák) Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit INC18 T111

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi