Indesit IFW 6834 IX

 • Doprava zdarma
 • Sleva 31 %

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 71 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 1800 W, Typ čištění: Žádný, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 8,


Cena 3 989 Kč

Sleva 31 % z ceny doporučené výrobcem: 5 790 Kč Zobraziť nápovědu

39,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Indesit IFW 6834 IX s horkovzdušnou funkcí, v nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A. Nabízí 8 funkcí pečení: statický, final cooking, gril, Pizza, gratinování + ventilátor, rozmrazování, sklopný gril, Full Grill Surface a osvětlení. Celkový objem trouby dosahuje 71 litrů. Ovládáte ji pomocí 3 mechanických otočných knoflíků. Vestavná trouba Indesit IFW 6834 IX má k dispozici časovač. Dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým sklem, můžete je jednoduše pomocí funkce Click & Clean odmontovat a vyčistit.

 

 

Multifunkční trouba

Vestavěné multifunkční trouby splní všechny potřeby moderní kuchyně s příjemným designem. Design spojuje v sobě čistotu skla, eleganci oceli a jedinečné detaily. Vestavná trouba Indesit IFW 6834 IX s horkovzdušnou funkcí je velmi praktickým pomocníkem pro ty, kteří hledají jednoduché řešení. Zařazena je do energetické třídy A. Její vnitřní kapacita dosahuje 71 litrů. Ovládání je mechanické prostřednictvím tří otočných knoflíků umístěných vpředu. Dvířka jsou vybaveny dvojitým sklem. Osvětlení zabezpečí lepší a jasnější přehled v interiéru vaší trouby, můžete kdykoliv zkontrolovat stav připravovaného pokrmu.

Dvířka trouby

Dvířka vestavné trouby jsou vybaveny dvojitým sklem. Pomocí funkce Click & Clean jednoduše vyberete sklo předních dveří trouby a jednoduše ho umyjete a vložíte zpět. Vyjímatelné skleněná dvířka jsou jednoduše čistitelné pomocí vody. Dokonce je možné je mýt v myčce. Stačí na to 3 jednoduché kroky:

 •     1. zatlačte výstupky na horních rozích a vyberte skleněný panel.
 •     2. vyberte horní přírubu dvířek.
 •     3. vytáhněte vnitřní sklo a vyčistěte ho.

Naklápěcí gril

Gril v této vestavné troubě lze jednocucho stáhnout dolů pro lepší přístup a jeho snadné čištění. Pro vyčištění a natočení povrchu grilu postačí několik sekund. Navíc je tento gril celopovrchový, což znamená, že zajistí rovnoměrné propečení a dokonalé výsledky. Rovnoměrně ugriluje celý povrch.

XXL Kapacita trouby

Vnitřní prostor o objemu 71 l má XXL vnitřní prostor, ve kterém pohodlně připravíte i více póry najednou. Tato kapacita zvyšuje velikost pečícího plechu o 10% a maximalizuje flexibilitu.

Patentované osvětlení trouby

Pro dokonalý přehled a kontrolu připravovaného jídla není nutné dvířka trouby otevírat. Díky vnitřnímu osvětlení máte ve všem přehled a vaše pokrmy pod kontrolou.

Funkce pečení

Vestavná trouba má k dispozici 8 funkcí pečení, ze kterých si určitě vyberete podle potřeby ten nejvhodnější. Nabízí nastavení teplot v rozmezí 60 - 250 ° C.

 •     Statické pečení - kombinace horního a dolního topného tělesa zajistí, že teplo je rovnoměrně distribuováno uvnitř trouby, díky čemuž připravíte dokonale upečené pokrmy.
 •     Final cooking - spodní ohřev - je ideální pro závěrečné dopečení vašich jídel pomocí nastavení perfektní teploty.
 •     Gril - dokonale ugrilujete maso, ryby nebo i toasty.
 •     Pizza - je určen pro pečení dokonalé pizzy. Díky ideálnímu proudění vzduchu a jeho distribuci uvnitř trouby, si můžete v pohodlí domova vychutnat křupavé dobroty.
 •     Gratinování + ventilátor - kombinace grilu a efektivního proudění vzduchu se vaše jídlo upeče rychleji a rovnoměrněji.
 •     sklopný gril
 •     Full Gril Surface

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 1800 W
Typ čištění Žádný
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit IFW 6834 IX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno