Indesit BWSE 71295X WSV EU


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 9 979 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná slim pračka Indesit BWSE 71295X WSV EU v bílém provedení v energetické třídě B vypere 7 kg prádla při 1 200 otáčkách za minutu. Má až 16 pracích programů včetně Steam Technology, přehledný displej, otočný volič a výkonný invertorový motor.

Indesit BWSE 71295X WSV EU

Pračka s předním plněním Indesit BWSE 71295X WSV EU v bílém provedení se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Na jeden prací cyklus dokáže vyprat 7 kg prádla, což je dostačující pro větší i menší rodiny. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 200 otáček za minutu při hlučnosti 78 dB.

  • Push&Wash, Syntetika 30, Rychlé praní 30', Přikrývky, Máchání + odstřeďování, Odstřeďování + odstřeďování, Eco 40-60, 20 °C.

Push&Go

Volně stojící pračka je vybavena technologií Push&Go, která je navržena tak, aby účinně odstranila více než 20 běžných skvrn bez předchozího namáčení. To vše zvládne za pouhých 45 minut a pouhým stisknutím tlačítka. Tento cyklus je ideální pro bavlněné a syntetické prádlo.

Invertorový motor

Výkonný invertorový motor zajišťuje spolehlivý provoz. Invertorový motor poskytne speciální péči vláknům a zlepší účinnost spotřebiče, takže můžete ušetřit za energii.

Rychlé praní 30'

Tento cyklus 30' byl navržen pro praní lehce znečištěného prádla při 30 °C (kromě vlny a hedvábí) s maximální náplní 4,5 kg v krátkém čase: trvá pouhých 30 minut a šetří čas i energii.

Spotřebuje pouze tolik vody, kolik je potřeba

S funkcí WaterBalance Plus šetří vaše pračka spotřebu vody. Inovativní senzor optimalizuje spotřebu vody v každé fázi pracího cyklu. Odebírá pouze takové množství vody, které je nezbytné k vyprání prádla. Kromě vody samozřejmě ušetříte i energii potřebnou na ohřev.

Dětská pojistka

Praktická dětská pojistka zabraňuje nechtěným změnám nastavení, např. ze strany dětí. Funkce umožňuje uzamknout tlačítka na ovládacím panelu pračky, aby například malé děti nemohly měnit nastavení během praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Indesit BWSE 71295X WSV EU

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

20. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá