Indesit BWSE 71295X WBV EU


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka Indesit BWSE 71295X WBV EU s předním plněním nabízí kapacitu pro 7 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování je 1 200 otáček za minutu. Spotřeba vody na jeden cyklus je 46 l. Má funkci Push&Go, Water Balance Plus, odložený start, samočisticí program, dětskou pojistku a invertorový motor.

Indesit BWSE 71295X WBV EU

Pračka Indesit BWSE 71295X WBV EU s předním plněním v bílém provedení s černými dvířky se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Na jeden prací cyklus dokáže vyprat 7 kg prádla, což je dostatečné pro větší i menší rodiny. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 200 otáček za minutu při hlučnosti 78 dB.

Programy

Pračka obdržela praktické programy a funkce, které vám pomohou s každodenním praním. K dispozici jsou:

  • Push&Wash, Syntetika 30, Rychlé praní 30', Deky, Máchání + odstřeďování, Odstřeďování + čerpadlo, Eco 40-60, 20 °C

Push&Go

Volně stojící pračka je vybavena technologií Push&Go, která je navržena tak, aby účinně odstranila více než 20 běžných skvrn bez předchozího namáčení. To vše zvládne za pouhých 45 minut a stisknutím jediného tlačítka. Tento cyklus je ideální pro bavlněné a syntetické prádlo.

Spotřebuje jen tolik vody, kolik je potřeba

S funkcí WaterBalance Plus šetří pračka spotřebu vody. Inovativní senzor optimalizuje spotřebu vody v každé fázi mycího cyklu. Odebírá pouze potřebné množství vody k vyprání prádla. Kromě vody samozřejmě ušetříte i energii potřebnou na vytápění.

30' rychlé praní

Tento 30' cyklus byl navržen tak, aby v krátkém čase vypral lehce znečištěné prádlo při 30 °C ( kromě vlny a hedvábí) s maximální náplní 4,5 kg: trvá pouze 30 minut a šetří čas i energii.

Invertorový motor

Výkonný invertorový motor zajišťuje spolehlivý provoz pračky. Invertorový motor se postará o speciální péči o vlákna, čímž zlepší účinnost spotřebiče a vy tak můžete ušetřit energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit BWSE 71295X WBV EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi