Indesit BTW B7220P EU/N


Pračka plněná shora, Energetická třída E, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 78 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ne, AquaStop funkce: Ne, Šířka: 40 cm. Více info


Cena 7 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 75 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Shora plněná pračka Indesit BTW B7220P EU / N. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 7 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1200 ot./min. a hlučností 78 dB. Nabízí 14 pracích programů např. pro vlnu, bavlnu, jemné prádlo, syntetiku a jiné. Ovládáte ji pomocí otočného voliče, tlačítek s LED kontrolkami. Pračka Indesit BTW B7220P EU / N disponuje funkcí odloženého startu.

Design a ovládání

Shora plněná pračka Indesit BTW B7220P EU/N její předností je šířka jen 40 cm, což potěší majitele malých bytů a koupelen, protože ji pohodlně umístí a neztratí zbytečně drahocenný prostor. Ovládání je velmi jednoduché a přehledné. Nabízené programy jsou součástí ovládacího panelu. Vše volíte pomocí otočného voliče, tlačítek a LED kontrolek. Ty vás informují o průběhu pracího programu výhodou je i možnost odložení startu.

Mějte kontrolu nad praním

Velký a jednoduše čitelný digitální displej slouží pro intuitivní a pohodlné nastavování parametrů praní (otáčky odstřeďování, teplota vody, odložený start, úroveň zašpinění atd.) A předávání informací o aktuální fázi pracího cyklu.

Další vlastnosti

Praktická pračka plněná shora vypere najednou 7 kg prádla. Je proto vhodná pro menší domácnosti. Každý prací cyklus má předdefinované otáčky odstřeďování. Je možné je snížit a znovu nastavit podle potřeby stisknutím speciálního tlačítka. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1200 ot./min. s maximální dosahovanou hlučností 78 dB. V nabídce má množství pracích programů pro bavlněné, vlněné, hedvábné a jiné materiály. Ovládáte ji velmi jednoduše a intuitivně pomocí otočného voliče a tlačítek s LED kontrolkami.

Nastavitelná teplota

Pro každý cyklus praní je nastavena určitá teplota. Můžete ji však snížit a znovu nastavit podle potřeby stisknutím speciálního tlačítka.

Turn & Go

Turn & Go je exkluzivní funkce, která vám umožní každý den snadno a rychle vyprat prádlo. Tento specializovaný program za méně než 45 minut zajišťuje skvělé výsledky, které může dosáhnout kdokoliv.

Volba úrovně zašpinění

Uživatel může nastavit tři různé úrovně zašpinění prádla pro úpravu pracího cyklu v závislosti na konkrétních potřebách praní.

Volba pro snadné žehlení

Navolením této funkce se upraví cykly praní a odstřeďování tak, aby se co nejvíce omezilo pomačkání prádla.

Nastavitelná rychlost odstřeďování

Pro každý cyklus praní jsou předdefinované otáčky odstřeďování. Můžete je však snížit a znovu nastavit podle potřeby stisknutím speciálního tlačítka.

Volba pro extra máchání

Prostřednictvím této volby zvýšíte účinnost máchání a zajistíte optimální odstranění pracího prostředku. Funkce je užitečná zejména pro uživatele s citlivou pokožkou.

Volba pro intenzivní praní

Tato volba by měla být používána společně s odstraňovači skvrn a bělícími prostředky založenými na aktivním kyslíku. Optimalizuje účinky použitého prostředku pro vyšší kvalitu praní a účinnější odstranění skvrn.

Volba pro předpírku

Skvěle poslouží pro odstranění odolných skvrn nebo silně zašpiněného prádla (například od písku nebo zrnitých nečistot).

Drum Up

Funkce Drum Up, která po skončení cyklu automaticky přemísťuje buben vzhůru, což vám pomůže snadno vyložit pračku.

StopDoor

Mírně otevírání dveří vaší pračky umožňuje snadnější nakládání a vykládání než kdykoliv předtím. Pomůže vám otevřít buben jedním dotykem, který bude velmi příjemný, když budete mít v rukách prádlo.

Rychlé prací cykly za necelých 59 minut

Vyprat se musí, ale nezbývá čas. Pračka Indesit má však řešení. Stačí navolit jeden z pěti rychlých programů praní, přizpůsobených pro jednotlivé typy prádla: vlna, jemné prádlo, barevné prádlo, bavlna nebo syntetika.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 78 db
Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit BTW B7220P EU/N

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno