iHealth Start BPa


Tlakoměr, Smart ovládání mobilem: Ne, Umístění: Tlakoměr na paži, Detekce arytmie: Ano, EKG: Ne, EKG: Ne, Měření tepu: Ano, Funkce paměti: Ano, Bluetooth: Ano, Diastolický krevní tlak: Ano, Systolický krevní tlak: Ano, Indikace stavu nabití: Ano, USB port: Ano, Přenášecí pouzdro: Ano, Hmotnost: 211 g. Více info


Cena 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ramenní tlakoměr iHealth Start BPa (IH-BPST2) stačí jednoduše nasadit a sledovat průběh měření na displeji. Měření a sledování krevního tlaku mohou provádět a sledovat až 4 uživatelé. Každý uživatelský profil má paměť na 30 měření s datem. Na výsledky domácího měření se můžete plně spolehnout, přístroj je schválen jako zdravotní pomůcka a prošel klinickým testováním.

iHealt iHealth Start BPa

  • Možnost nastavení 4 profilů
  • Detekce nepravidelného srdečního rytmu
  • Oscilometrická metoda měření krevního tlaku
  • Silikonový tlakový senzor
  • LCD displej

Snadné použití

Ramenní tlakoměr stačí jednoduše nasadit a sledovat průběh měření na displeji. Hodnoty systolického a diastolického tlaku a počet tepů za minutu se ihned po změření zobrazí na dobře čitelném displeji. Zároveň se automaticky uloží do paměti tlakoměru.

Možnost nastavení 4 profilů

Měření a sledování krevního tlaku mohou provádět a sledovat až 4 uživatelé. Každý uživatelský profil má paměť na 30 měření s datem. Tlakoměr zobrazuje i průměr za posledních 7 dní z měření ráno a večer. Měří aktuální hodnoty systoly, diastoly a tepu na pažní tepně.

Jak měřit tlak

Minimálně 30 minut před měřením se vyhněte nadměrné fyzické aktivitě, stresu i kouření. Doporučujeme nejíst a nepít. Před měřením si sundejte z ruky těsné oblečení a doplňky. Posaďte se do polohy s nohama ve vodorovné podlaze. Předloktí opřete o stůl a zápěstí umístěte do úrovně srdce. V průběhu měření byste měli zůstat úplně v klidu.

Obsah balení:

  • Ramenní tlakoměr
  • Uživatelský manuál
  • Přepravní pouzdro
  • 4 AAA baterie

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Umístění Tlakoměr na paži
Funkce paměti Ano
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí iHealth Start BPa

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno